O firmie / Informacje ogólne

darmowy projekt domu

Budując z nami otrzymujesz projekt domu GRATIS

zapytaj o szczegóły »

MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne na poznańskim rynku budowlanym istnieje od 1997 roku. Na początku naszej działalności postanowiliśmy "Przede wszystkim jakość", tej dewizy przestrzegamy po dziś dzień. Precyzja wykonania, wysokie walory estetyczne oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. W przeciwieństwie do większości firm budowlanych posiadamy stałą ekipę fachowców, którzy budują z nami od lat. W naszej firmie nie ma miejsca dla przypadkowych podwykonawców. Nikt nie będzie się uczył na Państwa wymarzonym domu.

 

domy jednorodzinny mytkowski

 

Od roku 2001 oferujemy kompleksową budowę domów. Nasza oferta szybko znalazła uznanie naszych Klientów przyczyniając się do dalszego rozwoju firmy.

 

W roku 2009 postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o Domy jednorodzinne budowane na naszym terenie.

 

W roku 2013 Otworzyliśmy oddział we Wrocławiu i rozszerzyliśmy rejon działania poza Wielkopolskę, na spory obszar naszego kraju.

 

Nasz największy kapitał to profesjonalizm i doświadczenie. Nasz cel to satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Wszystkie realizacje wykonujemy w technologii murowanej, stale doskonalimy nasze rozwiązania technologiczne i materiałowe.

 

Zapraszam do współpracy

Karol Mytkowski

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ