Jak wybrać firmę budowlaną do budowy domów? 5 rzeczy, na które musisz zwrócić szczególną uwagę

MytkowskiBlog
Jak wybrać firmę budowlaną do budowy domów? 5 rzeczy, na które musisz zwrócić szczególną uwagę

Spis treści

Przymierzasz się do budowy domu jednorodzinnego dla siebie i swoich bliskich? Jeśli szukasz wyspecjalizowanej firmy budowlanej, to ten artykuł jest dla Ciebie! Dowiedz się na co zwrócić uwagę i jak wybrać firmę do budowy domów, żeby nie żałować.

Referencje

To element, którym kierujemy się najczęściej – i to nie bez powodu. Opinie osób, które zawierzyły danej firmie budowlanej są bezcenne. Żaden inwestor nie zaakceptuje niedociągnięć i oszustw, dlatego wybraną firmę należy sprawdzić – najlepiej w Internecie. Liczne fora budowlane, blogi czy portale to źródło ważnych informacji.

Doświadczenie

Doświadczenie firmy budowlanej, którą chce się wybrać do budowy domu nie jest bez znaczenia. Planujesz budowę domu jednorodzinnego w okolicy Poznania? Wybierz firmę, która ma takie realizacje w swoim portfolio. Decydując się na współpracę z lokalną firmą budowlaną, oferującą swoje usługi np. głównie w województwie wielkopolskim i okolicach, czyli na terenie, gdzie chcesz się budować, łatwiej będzie sprawdzić budowy i realizacje, niż w przypadku firmy ogólnopolskiej. 

Zakres usług

Każda firma budowlana pod sformułowaniem „kompleksowe usługi” zwykle rozumie coś innego. Aby uniknąć nieporozumień konieczne jest doprecyzowanie, jakie konkretnie usługi wchodzą w zakres oferty, a za co trzeba będzie zapłacić dodatkowo. Bo może się okazać, że w cenie domu nie ma np. fundamentu…

Cena

Nie ma co udawać, cena ma znaczenie. Uważaj jednak na oszustów – zarówno najtaniej, jak i najdrożej wcale nie oznacza najlepiej. Sprawdź, czy cena znacząco odbiega od średniej rynkowej w danym roku – jeśli tak – zastanów się, na ile firma jest zaufana. Pamiętaj też, by zapoznać się z cennikiem przed rozpoczęciem współpracy i dowiedzieć się, co dokładnie obejmuje. Dobrą praktyką stosowaną przez firmy jest przyjmować pieniądze za już wykonane prace, a nie przed nimi.

Umowa

Powinna być przejrzysta i nie pozostawiać wątpliwości, co wchodzi w skład oferty. Dobre firmy budowlane dbają o to, by klient po podpisaniu umowy nie musiał się już o nic martwić.

Budowa domów z firmą MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne

Zastanawiasz się, jaką firmę wybrać? Postaw na współpracę z MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie i specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych parterowych oraz piętrowych. Bogate portfolio realizacji oraz referencje od zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja naszych usług. W skład kompleksowej usługi wchodzą projektowanie i budowa domów – wspieramy klientów od fazy projektu aż po odbiory końcowe, oferując 5 lat gwarancji na wykonaną pracę.
Zapoznaj się z pełną ofertą budowy domów przez firmę MYTKOWSKI!

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Zobacz również

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.