Nowoczesna stodoła dla każdego!

MytkowskiBlog
Nowoczesna stodoła dla każdego!

Spis treści

Wybierając projekt domu jednorodzinnego, kierujemy się m.in. wymiarami działki, potrzebami związanymi z powierzchnią, komfortem mieszkania i walorami wizualnymi. Zobacz 6 propozycji gotowych projektów typu nowoczesna stodoła od Mytkowski Domy Energooszczędne.

Budowę domu jednorodzinnego często zaczynamy w głowie od marzenia o swoim kawałku ziemi z tym idealnym miejscem dla siebie i swojej rodziny. Pojawia się wizja szczęścia. Potem szukamy wizualizacji samego domu. Rozglądamy się za projektem, który spełnia nasze oczekiwania i wymagania.

Domy jednorodzinne typu nowoczesna stodoła zyskały na popularności z różnych względów. Prosta i nowoczesna bryła zachwyca swoim minimalizmem i elegancją. Ze względu na brak wykuszy, które są zastąpione dużymi oknami na prostych ścianach, dom staje się energooszczędny. Jest tańszy i łatwiejszy do ogrzania, a straty ciepła ograniczone są do minimum.  

Poznaj aż 6 projektów domu jednorodzinnego typu nowoczesna stodoła, które różnią się od siebie ilością kondygnacji, powierzchnią, układem pomieszczeń. Każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Parterowe love

Domy parterowe cieszą się powodzeniem ze względu na funkcjonalność. Całe domowe życie toczy się na jednym poziomie. Rodzice małych dzieci czy opiekunowie osób starszych cenią domy parterowe, ponieważ wszystko i wszystkich mają „na oku”. Dodatkowo, nie ma zagrożenia upadku ze schodów, co jest szczególnie niebezpieczne w przypadku seniora i małego dziecka.

Barierr to projekt domu o powierzchni 116 mwk z dużymi przeszkleniami, dzięki czemu wpływa do środka sporo światła naturalnego. Przestronny salon połączony jest z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Między wiatrołapem, a kuchnią znajduje się spiżarnia, która może także być pomieszczeniem gospodarczym. Korytarz z salonu prowadzi do dwóch pokoi, sypialni z garderobą i dwóch łazienek. Dzięki takiemu układowi rozdzielona jest strefa dzienna od wypoczynkowej.

Canedo jest projektem nieco większym od Barierr, gdyż ma 139 mkw. Podobnie jak w przypadku projektu Barierr, wydzielone są dwie strefy. Z jednej strony domu znajduje się salon z aneksem kuchennym, spiżarnią i WC w korytarzu. Z drugiej strony domu rozlokowane są trzy pokoje, sypialnia, łazienka oraz podłużne pomieszczenie gospodarcze.

Jeśli szukasz domu parterowego typu nowoczesna stodoła z garażem,  zainteresuje Cię projekt domu Anveo o powierzchni 157 mkw.  Bryła ustawiona jest w kształcie litery L. Krótsza ściana to oczywiście garaż. Salon, jadalnia oraz aneks kuchenny stanowią jeden prostokąt. Korytarz wychodzący z salonu prowadzi do dwóch sąsiadujących ze sobą pokoi, sypialnią z garderobą, dwóch łazienek oraz pralni. Dodatkowo, w domu znajdują się dwa pomieszczenia gospodarcze, z czego jedno prowadzi bezpośrednio do garażu lub do wiatrołapu.

Bliżej nieba

Domy piętrowe typu nowoczesna stodoła są cenione za łatwiejsze ulokowanie domu o większej powierzchni na mniejszej działce. Kondygnacje natomiast w naturalny sposób rozdzielają strefę dzienną od nocnej. Pokoje i sypialnie znajdują się na piętrze, a pomieszczenia typu salon, kuchnia, łazienka czy gabinet są na dole.

Projekt domu piętrowego Agleria to jeden z najbardziej kompaktowych propozycji. Ma powierzchnię 111 mkw – 64 mkw na parterze i 47 mkw na piętrze. Z wiatrołapu dostaniemy się do salonu połączonego z aneksem kuchennym. Na wprost kuchni przy schodach znajduje się spiżarnia, obok łazienka, a także pokój. Na górze natomiast są aż 4 pokoje o powierzchni ok. 10 mkw każdy oraz druga łazienka.

Większą propozycją jest projekt domu piętrowego Anadia, o powierzchni 148 mkw. Na parterze znajduje się salon, półotwarta kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu oraz pokój. Powierzchnia parteru wynosi 86 mkw. Na piętrze o powierzchni 62 mkw natomiast zaplanowano sypialnię z garderobą, dwa pokoje po 12 mkw, łazienkę oraz pralnię.

Jeśli szukasz domu piętrowego z garażem to idealnym rozwiązaniem jest nasz najnowszy projekt – Laura o powierzchni 132 mkw. Na parterze znajduje się salon, półotwarta kuchnia, pokój, pomieszczenie gospodarcze oraz niewielka łazienka pod schodami, prowadzącymi na piętro. Natomiast na piętrze przygotowano dwa pokoje, każdy po ok. 9 mkw, sypialnię, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze.

Budując swoją wymarzoną, nowoczesną stodołę z nami możesz skorzystać ze spotkania z naszym architektem, który pomoże dostosować projekt do Twoich potrzeb bez dodatkowych opłat! Zobacz wszystkie projekty domów jednorodzinnych

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Zobacz również

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.