Budowa domów Borówiec

MytkowskiOferta budowy domów
Budowa domów Borówiec

Budowanie domów Borówiec

Firma MYTKOWSKI realizuje profesjonalne projekty domów w Borówcu. Jeśli interesuje Cię kompleksowa budowa domów jednorodzinnych, warto bliżej zapoznać się z ofertą. Do naszych działań zalicza się nie tylko budowa domu - pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych i oferujemy profesjonalne doradztwo. Dzięki współpracy z biurem architektonicznym, zapewniamy klientom gotowe projekty domów parterowych oraz domów piętrowych o różnym metrażu. Realizujemy również projekty według koncepcji klienta.

Planujesz budowę domu?

Korzyści oferowane przez firmę MYTKOWSKI

Wykonywana przez nas budowa domów pod klucz w Borówcu przebiega rzetelnie oraz terminowo. Co przemawia za tym, by skorzystać z naszej firmy?

  • Baza ponad 90 gotowych projektów, oferujemy także stworzenie indywidualnego projektu zgodnego z oczekiwaniami i potrzebami klienta.
  • Szybka realizacja oraz terminowość.
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe.
  • Bogate doświadczenie, które udało nam się zdobyć w trakcie 300 realizacji.
  • Projekty domów jednorodzinnych realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów.
  • Przygotowaliśmy autorski standard energooszczędny MYTKOWSKI, dzięki któremu cena za ogrzewanie jest znacznie niższa.
  • Budowa domów przebiega dla naszych klientów bezstresowo - to nasza firma czuwa nad przebiegiem budowy i zajmuje się wszystkimi formalnościami.
Planujesz budowę domu?

Korzyści dla klientów - ciepły i komfortowy dom

Dla naszych klientów przygotowaliśmy autorski standard energooszczędny MYTKOWSKI. Pozwoli to mniej zapłacić za ogrzewanie, a jednocześnie cieszyć się komfortem na najwyższym poziomie. Okna i drzwi o energooszczędnych parametrach montujemy zgodnie z założeniami szczelnego montażu. Projekty domów realizowane przez firmę MYTKOWSKI są znakomicie dostosowane do potrzeb mieszkańców. Budowa domów energooszczędnych cieszy się dużym uznaniem wśród klientów.

25-letnie doświadczenie sprawia, że potrafimy doskonale wyczuć oczekiwania klientów. Jesteśmy profesjonalną firmą budującą domy, której warto zaufać!

Planujesz budowę domu?

Zamieszkaj w Borówcu lub w innej miejscowości na terenie Wielkopolski!

Firma MYTKOWSKI buduje domy nie tylko w Borówcu, ale także na terenie innych miejscowości. Oferowana jest przez nas:

Wybierz lokalizację, która najbardziej Ci odpowiada, a my zajmiemy się budową Twojego wymarzonego domu! Za wykonane usługi zapewniamy korzystne ceny. Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy z firmą MYTKOWSKI.

Planujesz budowę domu?

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.