Budowa domów Buk

Budowa domów w Buku - oferta

Chcesz wybudować dom jednorodzinny w Buku lub okolicach? Firma MYTKOWSKI oferuje kompleksową usługę, w skład której wchodzą projektowanie i budowa domów na terenie całej Wielkopolski. Oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych piętrowych i parterowych, zróżnicowanych pod względem metrażu i układu. Wykonujemy także projekty indywidualne. Budowa domów w Buku z firmą MYTKOWSKI to dobra inwestycja w przyszłość!

Nowoczesne domy jednorodzinne MYTKOWKI - dlaczego warto?

Wieloletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych utwierdza nas w przekonaniu, że budowa powinna być kompleksowa - dlatego oferujemy wsparcie na wszystkich etapach realizacji - od fazy projektowej, aż po odbiór końcowy. Współpracujemy ze stałą ekipą fachowców i wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały budowlane. Ponadto:

  • oferujemy bogatą bazę projektów gotowych,
  • wykonujemy projekty domów jednorodzinnych w Buku na zamówienie.

Korzystne pakiety energooszczędne

Budowa domu to inwestycja na lata, dlatego podczas realizacji zwracamy uwagę na wysoką jakość materiałów budowlanych, a także funkcjonalność budowanych przez nas domów w Buku i okolicach. Opracowany przez nas pakiet energooszczędny pozwala na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram