Budowa domów Chodzież

Oferta budowy domów - Chodzież

Firma Mytkowski świadczy usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Chodzieży oraz w wybranych miastach w Polsce. Projekty, które oferujemy łączą ze sobą funkcjonalność z pięknym wyglądem. Budowa domów w Chodzieży obejmuje również okolice miasta. Naszą specjalnością są nowoczesne domy pod klucz, jednak na życzenie klienta możemy zrealizować inny projekt domu.

Zalety świadczonych usług

  • Baza kilkudziesięciu projektów
  • Przygotowanie projektu w cenie projektu gotowego
  • Szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe
  • Doświadczenie zdobyte podczas 300 realizacji

Domy jednorodzinne, które łączą piękno z funkcjonalnością

Od wielu lat współpracujemy z tym samym doświadczonym biurem architektonicznym, które na bieżąco śledzi aktualne trendy w budownictwie. Dzięki temu, oferujemy gotowe projekty domów w Chodzieży, które dobrze się prezentują, a przy tym są funkcjonalne. Jesteśmy elastyczni, ponieważ na  życzenie klienta możemy dostosować projekty do jego potrzeb. Budujemy zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe o różnej powierzchni. Zatrudniamy tylko zaufanych fachowców, dzięki czemu prace przebiegają sprawnie, a klienci są zadowoleni z efektów. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Do wyboru jest 5 podstawowych projektów domu w Chodzieży, które mogą być modyfikowane według zapotrzebowania klienta. Stosujemy funkcjonalne rozwiązanie w ramach pakietu energooszczędnego. Znaleźć w nim można m.in. izolacje ścian oraz dodatkowe ocieplenia, co pomaga w oszczędnościach na kosztach eksploatacji.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram