Budowa domów Chomęcice

Budowa domów w Chomęcicach - oferta

Interesuje Cię budowa domów w Chomęcicach? Zrealizujemy ją dla Ciebie szybko i sprawnie. Zapewniamy gotowe projekty domów, możemy też stworzyć projekt na specjalne życzenie Klienta. Proponujemy doradztwo, a także nadzór w czasie procesu budowy. Wybierz firmę MYTKOWSKI i ciesz się pięknie wybudowanym domem!

Gwarantujemy nowoczesne domy jednorodzinne (parterowe lub piętrowe) wykonane z najlepszej jakości materiałów. Wszystkie działania realizujemy sprawnie oraz terminowo. Współpraca ze sprawdzoną ekipą fachowców sprawia, że budowa domów pod klucz przebiega w pełni profesjonalnie. Projekty domów realizowane są przez wykwalifikowanych specjalistów. Zależy nam, by nasi Klienci mogli zamieszkać w maksymalnie komfortowych warunkach.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

MYTKOWSKI - dlaczego warto?

Co możemy zaoferować naszym Klientom?

  • bazę różnego rodzaju projektów domów jednorodzinnych;
  • szybkie tempo realizacji - już od 6 miesięcy;
  • kompleksową obsługę w trakcie budowy;
  • realizowana jest przez nas budowa domów energooszczędnych, co pomaga zminimalizować płatności za ogrzewanie;
  • gwarancję na wykonane prace, która wynosi 5 lat;
  • realizowana przez nas budowa domów pod klucz przebiega zgodnie ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa;
  • jesteśmy firmą, która nie angażuje Zamawiających w proces powstawania domu. Załatwiamy wszelkie formalności i jesteśmy terminowi.

Estetyczny i funkcjonalny dom jest teraz w zasięgu Twojej ręki! Jesteśmy rzetelną firmą, której zaufało już wielu Klientów.

Postaw na wygodne i tanie miejsce zamieszkania - budowa domów Chomęcice

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy budującej domy w Chomęcicach, warto skorzystać z usług MYTKOWSKI. O ich najwyższej jakości świadczą pozytywne opinie Klientów. Proponowana przez nas budowa domów energooszczędnych pozwala zamieszkać w komfortowym domu, który jest niedrogi w utrzymaniu.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Budowa domu w Chomęcicach i innych miejscowościach

Wykonywana przez nas budowa domów wykonywana jest nie tylko w Chomęcicach, ale również w wielu innych miejscowościach w Wielkopolsce, w tym:

Każdy projekt domu starannie dopracowano. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu mailowego lub telefonicznego z firmą MYTKOWSKI. Można także odwiedzić nas w Domu Modelowym w Komornikach przy ul. Zbożowej 11. Omówimy wszystkie szczegóły związane z oferowanymi przez nas usługami.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram