Budowa domów Czerwonak

MytkowskiOferta budowy domów
Budowa domów Czerwonak

Budowa domów w Czerwonaku - oferta

Interesuje Cię profesjonalna budowa domów w Czerwonaku realizowana przez firmę MYTKOWSKI? Posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu wiemy, jak spełnić oczekiwania swoich Klientów. W ofercie posiadamy gotowe projekty domów, stworzymy również indywidualny projekt domu według potrzeb Zamawiającego.

Planujesz budowę domu?

Budowa domów w Czerwonaku - dlaczego warto?

Przedstawiamy najważniejsze powody przemawiające za tym, by skorzystać z naszych usług budowlanych w Czerwonaku:

  • realizujemy projekty domów jednorodzinnych, parterowych, a także piętrowych;
  • do wyboru mamy ponad 100 gotowych projektów, a jeśli zajdzie taka potrzeba wykonamy także projekt na indywidualne zamówienie Klienta;
  • naszym podstawowym standardem jest opracowany przez nas autorski energooszczędny standard MYTKOWSKI;
  • posiadamy zaufany zespół rzetelnych fachowców;
  • oferujemy 5-letnią gwarancję na wykonane przez nas prace;
  • współpracując z nami, unikniesz stresu związanego z załatwianiem formalności, ponieważ to my wszystkim się zajmujemy.

Budowa domów w energooszczędnym standardzie - Czerwonak

Nasza oferta jest skierowana do osób, które szukają doświadczonej oraz kompetentnej firmy budującej domy pod klucz w Czerwonaku. Opracowaliśmy autorski energooszczędny standard MYTKOWSKI z myślą o portfelach oraz komforcie mieszkańców. Wszyscy wiemy, jak ważne jest właściwe ocieplenie budynku, ponieważ w znacznym stopniu wpływa na wygodę mieszkania. Z naszej strony możemy zapewnić solidne ocieplenie styropianem grafitowym, szczelny montaż okien i drzwi posiadających energooszczędne parametry, sprawne systemy rekuperacji, a także ekologiczne pompy ciepła. Realizowana przez nas budowa domów energooszczędnych to niezwykle opłacalna inwestycja, co jest w stanie potwierdzić wielu zadowolonych Klientów.

Planujesz budowę domu?

MYTKOWSKI - wiedza i doświadczenie

Za nami przeszło 350 udanych realizacji. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza i kompetencje na najlepszym poziomie sprawiają, że jesteśmy w stanie zagwarantować usługi doskonałej jakości. Nasi fachowcy współpracują z nami od lat. Ponadto korzystamy z materiałów budowlanych, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Wykonywane przez nas projekty domów wyróżnia korzystna cena oraz sprawna i terminowa realizacja.

Budowa domów w różnych miejscowościach

Budowa domów realizowana jest w miejscowościach na terenie Wielkopolski, przez naszą firmę oferowana jest między innymi:

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług. Zapraszamy również na spotkanie w naszym Domu Modelowym w Komornikach przy ul. Zbożowej 11.

Planujesz budowę domu?

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.