Budowa domów Dąbrówka

Oferowana przez naszą firmę budowa domów w Dąbrówce to świetna inwestycja. Posiadamy zespół doświadczonych fachowców, współpracujących z nami od wielu lat. Można skorzystać z szerokiej bazy gotowych projektów domów, jednak na życzenie Klienta możemy także stworzyć projekt, który będzie uwzględniał jego oczekiwania. Jeśli potrzebna Ci profesjonalna budowa domów pod klucz, skontaktuj się z naszą firmą!

Pełen profesjonalizm - budowa domów Dąbrówka

Budowa domów w Dąbrówce przebiega z uwzględnieniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, a podczas pracy kierujemy się najwyższymi standardami.

Co zapewniamy osobom korzystającym z naszych usług?

  • gotowe projekty domów jednorodzinnych (można wybrać spośród ponad 100) albo zrealizowanie projektu zgodnie z życzeniem klienta;
  • budowa domów wykonywana jest przez zaufaną ekipę fachowców;
  • opracowaliśmy autorski energooszczędny standard MYTKOWSKI, co oznacza, że zapewniamy ciepły oraz tani w utrzymaniu dom;
  • jesteśmy terminowi;
  • domy wyróżniają się solidną konstrukcją, ponieważ w trakcie budowania stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały;
  • w czasie procesu budowy zapewniamy Klientom spokój i nie angażujemy ich w cały proces tworzenia domu - wszystkim zajmuje się nasza firma budująca;
  • gwarancja na nasze prace to 5 lat.

Komfortowe i tanie miejsce zamieszkania - budowa domów Dąbrówka

Jesteśmy sprawdzoną firmą budującą domy w Dąbrówce, a także w innych miejscowościach Wielkopolski. O naszej rzetelności świadczy wiele pozytywnych opinii Klientów. Budowa domów energooszczędnych realizowana przez MYTKOWSKI umożliwia mieszkanie w wygodnym, niedrogim w utrzymaniu domu.

 

Budowa domu w Dąbrówce i innych miejscowościach

Realizowana przez nas budowa domów wykonywana jest nie tylko w Dąbrówce, ale także w wielu innych miejscowościach w Wielkopolsce, wśród nich można wymienić:

 

Wszystkie projekty domów dopracowano z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy zainteresowane osoby do skontaktowania się z nami za pośrednictwem maila lub telefonu. Zachęcamy również, by odwiedzić nas w Domu Modelowym w Komornikach przy ul. Zbożowej 11. Omówimy wszystkie szczegóły dotyczące proponowanych przez nas usług. Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Teraz Wasz wymarzony dom jest na wyciągnięcie ręki!

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram