Budowa domów Daszewice

Wykonywana przez nas budowa domów w Daszewicach to doskonała inwestycja. Gwarantujemy domy, które są funkcjonalne oraz estetycznie zbudowane. Wyróżniają nas bogate doświadczenie oraz pasja do wykonywanego zawodu. W ten sposób jesteśmy w stanie świadczyć usługi, spełniające oczekiwania także bardzo wymagających osób. Wszystkie projekty domów stworzono z najwyższą starannością.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Usługi na najwyższym poziomie - budowa domów Daszewice

Budowa domów pod klucz w Daszewicach wykonywana jest zgodnie z najwyższymi standardami. Oznacza to, że oferujemy:

  • gotowe projekty domów jednorodzinnych parterowych i piętrowych - do wyboru jest ponad 100 projektów;
  • jeżeli zajdzie taka potrzeba, zrealizujemy projekt zgodny z wizją Klienta;
  • budowa domów w Daszewicach przebiega zgodnie z przygotowanym przez nas autorskim standardem energooszczędnym MYTKOWSKI;
  • od wielu lat współpracujemy z zaufaną ekipą fachowców;
  • zapewniamy 5-letnią gwarancję na zrealizowane prace.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Wygodny oraz tani w utrzymaniu dom

Coraz więcej osób poszukuje sprawdzonej firmy budującej domy, ponieważ nie każda jest w stanie spełnić ich wymagania. Nasze ponad 25-letnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale znamy się na swoim fachu. Każdy projekt domu przygotowują specjaliści.

Realizowana przez nas budowa domów energooszczędnych to optymalizacja kosztów oraz gwarancja mieszkania w wygodnych warunkach. Posiadamy wiele pozytywnych opinii Klientów, co tylko potwierdza, jak rzetelną firmą jesteśmy.

Budowa domu bez niepotrzebnych nerwów jest możliwa!

Proces powstawania domu kojarzy Cię się z załatwianiem wielu formalności i nadzorowaniem procesu budowy? U nas jest zupełnie inaczej! Wszystkim zajmujemy się samodzielnie, tym samym nie angażując klienta w powstawanie domu. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się sam!

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Budowa domów w różnych miejscowościach

Nasze usługi świadczymy nie tylko w Daszewicach, ale także w innych miejscowościach:

Wszystkie projekty domów dopracowano w najmniejszym szczególe. To pozwala naszym klientom cieszyć się wyjątkowo komfortowymi warunkami mieszkania.

Pojawiły się u Ciebie pytania związane z ofertą? Zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. A może chcesz się z nami spotkać? W takim razie zapraszamy do Domu Modelowego w Komornikach przy ul. Zbożowej 11. Będziemy mieli okazję omówić wszelkie szczegóły dotyczące proponowanych przez nas usług.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram