Budowa domów Głuszyna

MytkowskiOferta budowy domów
Budowa domów Głuszyna

Budowa domów w Głuszynie jest realizowana przez zespół doświadczonych fachowców. Nasi Klienci mogą skorzystać z gotowych projektów domów, ale tworzymy też indywidualne projekty domów dostosowane do potrzeb zamawiających. U nas macie gwarancję fachowego doradztwa oraz nadzoru podczas budowy. Nic dziwnego, że zaufało nam już tak wiele osób.

Oferujemy nowocześnie wykonane domy jednorodzinne - parterowe oraz piętrowe. Projekty domów wykonują wykwalifikowani specjaliści. Jeśli interesuje Cię budowa domów pod klucz w Głuszynie, skontaktuj się z nami!

Planujesz budowę domu?

MYTKOWSKI - wybierz naszą firmę!

Co możemy zapewnić naszym Klientom?

  • bazę różnego typu projektów domów jednorodzinnych (mamy ich ponad 100);
  • szybką realizację prac;
  • zespół fachowców, z którym współpracujemy od lat;
  • kompleksową obsługę podczas procesu budowy;
  • wykonywana jest przez nas budowa domów energooszczędnych, co pomaga zminimalizować koszty za ogrzewanie;
  • nie angażujemy w proces budowy Klientów.

Na rynku działamy od ponad 25 lat i mamy za sobą ponad 350 wybudowanych domów. MYTKOWSKI to doświadczona firma budująca domy, której możesz w pełni zaufać! Każdy projekt domu wykonywany jest z najwyższą starannością.

Planujesz budowę domu?

Budowa domów w Głuszynie bez niepotrzebnych nerwów

Wszyscy dobrze wiemy, jak stresująca może być budowa domu. Zdecyduj się na współpracę z naszą firmą, a zobaczysz, że może być zupełnie inaczej! Dlaczego? Nie będziemy angażować Cię w proces powstawania domu, dopilnujemy także wszystkich formalności. Twoim jedynym zadaniem będzie obserwacja efektów naszych prac.

Energooszczędny pakiet MYTKOWSKI

Budujemy w autorskim standardzie energooszczędnym. Oznacza to, że zapewniamy naszym Klientom ciepły i niedrogi w utrzymaniu dom. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od zamawiających, którzy dzięki nam mogą cieszyć się komfortem mieszkania na najwyższym poziomie. Zależy nam, by nasi Klienci mogli zamieszkać w domu o najlepszych standardach.

Planujesz budowę domu?

Budowa domów w pobliżu Poznania

Kompleksowa budowa domów realizowana przez naszą firmę obejmuje nie tylko Głuszynę, ale także inne miejscowości niedaleko Poznania:

Współpraca z naszą firmą jest czystą przyjemnością!

Służymy także profesjonalnym doradztwem. W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt przez maila bądź telefon. Warto również odwiedzić nas w Domu Modelowym w Komornikach przy ul. Zbożowej 11. Serdecznie zapraszamy!

Planujesz budowę domu?

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.