Budowa domów Gostyń

Oferta budowy domów - Gostyń

Firma Mytkowski świadczy usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Gostyniu oraz w wybranych miastach w Polsce. Oferujemy nowoczesne domy, które są połączeniem funkcjonalności z pięknym wyglądem. Budowa domów w Gostyniu obejmuje również okolice miejscowości. Naszą specjalnością są domy pod klucz, ale zrealizujemy także projekt domu przedstawiony przez klienta.

Zalety świadczonych usług

  • Baza kilkudziesięciu projektów
  • Przygotowanie projektu w cenie projektu gotowego
  • Szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe
  • Doświadczenie zdobyte podczas 300 realizacji

Połączenie piękna z funkcjonalnością

Oferowane domy jednorodzinne w Gostyniu powstają przy współpracy z doświadczonym biurem architektonicznym. W naszych propozycjach znajdują się zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe o różnym metrażu. Projekty domów w Gostyniu możemy zmodyfikować według zapotrzebowania. Zanim rozpoczniemy budowę, przedstawiamy cennik oraz koszty poszczególnych etapów budowy. Mamy stałą ekipę budowlaną, która terminowo realizuje zlecenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W naszej ofercie znajduje się 5 podstawowych standardów budowy domów w Gostyniu, które na życzenie klienta możemy zmodyfikować. Dostarczamy również funkcjonalne rozwiązanie w ramach pakietu energooszczędnego. Obejmuje on m.in. dodatkowe ocieplenia czy izolację ścian zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań, zoptymalizują Państwo koszta związane z eksploatacją.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram