Budowa domów Kalisz

Myślisz o budowie domu w Kaliszu lub okolicach? Zdecyduj się na kompleksowe usługi MYTKOWSKI, w skład których wchodzą projektowanie i budowa domów w Kaliszu! Dlaczego warto? Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży i dziesiątki udanych realizacji na koncie, które potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Dołącz do ich grona - wspólnie wybudujemy Twój wymarzony dom jednorodzinny w Kaliszu lub okolicach.

Budujemy nowoczesne domy w Kaliszu

Nowoczesny dom to dom ciepły i tani w utrzymaniu pod kątem kosztów związanych z ogrzewaniem. To także dom, który jest funkcjonalny i spełnia potrzeby mieszkańców. Takie właśnie są nowoczesne domy jednorodzinne MYTKOWSKI. Budujemy domy piętrowe i parterowe, dbając o detale i wykorzystując sprawdzone materiały budowlane.

Energooszczędne rozwiązania dla domów jednorodzinnych

Nasze domy powstają zgodnie z założonym, autorskim standardem energooszczędnym. Przygotowaliśmy też dodatkowe rozwiązania takie jak rekuperacja czy pompa ciepła. Z nami masz gwarancję, że w Twoim domu będzie ciepło, bez konieczności opłacania gigantycznych rachunków za ogrzewanie! 

Kompleksowa budowa domu w Kaliszu

Boisz się, że budowa domu będzie stresująca? Współpracując z nami otrzymujesz wsparcie specjalistów od etapu projektu aż po odbiory końcowe. Przygotowaliśmy bogatą bazę gotowych projektów domów jednorodzinnych parterowych i piętrowych, oferujemy dostosowanie projektu do indywidualnych preferencji, realizacją projektów zewnętrznych, a także stworzenie nowego projektu w cenie budowy domu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi fachowcami, wykorzystujemy sprawdzone materiały budowlane. Działamy kompleksowo i terminowo. Z nami wybudujesz swój wymarzony dom jednorodzinny bez stresu!

Wybuduj z nami dom w Kaliszu!

Dlaczego warto budować z nami?

  • Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży i specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych.
  • Nasze usługi są kompleksowe.
  • Oferujemy bazę gotowych projektów domów jednorodzinnych piętrowych i parterowych - projekt możemy dopasować do indywidualnych preferencji.
  • Realizujemy projekty zewnętrzne, wykonujemy projekty na zamówienie w cenie budowy.
  • Proponujemy nowoczesne i ekonomiczne pakiety dociepleń.
  • Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów budowlanych.
  • Współpracujemy ze sprawdzoną grupą fachowców.
  • Dajemy 5 lat gwarancji na usługi.

Sprawdź galerię realizacji domów jednorodzinnych i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! 

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram