Budowa domów Kleszczewo

MytkowskiOferta budowy domów
Budowa domów Kleszczewo

Budowa domów w Kleszczewie - oferta

Budowa domów w Kleszczewie realizowana przez naszą firmę to gwarancja solidnie wykonanej pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeśli chcesz cieszyć się pięknym oraz funkcjonalnym domem! Oferujemy domy jednorodzinne - parterowe oraz piętrowe. Można wybrać gotowy projekt domu, a jeśli masz własną wizję, stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt zgodny z Twoimi potrzebami.

Planujesz budowę domu?

Dlaczego warto zdecydować się na usługi naszej firmy?

Dostępnych na rynku firm budujących domy nie brakuje. Dlaczego warto rozważyć właśnie naszą ofertę, jeśli chcemy zamieszkać w Kleszczewie?

  • mamy za sobą przeszło 350 realizacji zakończonych sukcesem;
  • posiadamy gotowe projekty domów - w naszej bibliotece znajduje się ich ponad 100;
  • u nas masz również możliwość zamówienia projektu dopasowanego do indywidualnych oczekiwań;
  • zapewniamy energooszczędne rozwiązania w ramach autorskiego standardu energooszczędnego MYTKOWSKI;
  • oferowane przez nas projekty domów jednorodzinnych dopracowano w każdym szczególe;
  • kompleksowo zajmujemy się realizacją budowy - dbamy o wszelkie formalności oraz nadzorujemy proces budowy;
  • nasza firma posiada 5-letnią gwarancję na wykonane prace.

Zmniejsz koszty za ogrzewanie i mieszkaj w pełni komfortowo!

Realizowana przez nas budowa domów energooszczędnych sprawia, że ich mieszkańcy mogą zmniejszyć opłaty za ogrzewanie i mieszkać wyjątkowo wygodnie. Do ocieplenia budynku używamy styropianu grafitowego, zapewniamy także montaż systemu rekuperacji oraz pomp ciepła. Wszystkie drzwi i okna posiadają energooszczędne parametry. Jeśli potrzebujesz firmy budującej domy w Kleszczewie, która zadba o Twój komfort mieszkania, wybierz nas!

Planujesz budowę domu?

Budowa domów w Kleszczewie bez niepotrzebnego stresu

Budowa domu wymaga dopełnienia wielu niezbędnych formalności oraz stałej kontroli. Nasz system pracy sprawia, że nie musicie się o nic martwić. Wszystkiego dopilnujemy i nie będziemy angażować Was w proces budowy.

Budowa domów w Kleszczewie oraz innych miejscowościach

Realizujemy projekty domów nie tylko w Kleszczewie, ale także w wielu innych miejscowościach. Naszą ofertę obejmuje również:

Jeśli interesuje Cię budowa domu pod klucz w korzystnej cenie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji - możesz skontaktować się z nami przez maila lub telefonicznie. Zainteresowane osoby zapraszamy również na spotkanie w naszym Domu Modelowym w Komornikach przy ul. Zbożowej 11.

Planujesz budowę domu?

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.