Budowa domów Konin

Planujesz budowę domu w Koninie? Zdecyduj się na kompleksowe usługi MYTKOWSKI, w skład których wchodzą projektowanie i budowa domów w Koninie i okolicach. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych - posiadamy bogatą bazę projektów gotowych, które możemy dostosować do potrzeb Twojej rodziny, wykonujemy też projekty na indywidualne zamówienie. Wspólnie wybudujemy nowoczesny dom jednorodzinny w Koninie, o którym marzysz!

Nowoczesne domy

Wiemy, jak ważny jest komfort na co dzień. Nowoczesne domy jednorodzinne piętrowe i parterowe, które wybudować możemy w Koninie lub okolicy to obiekty o funkcjonalnym układzie, wykonane przy użyciu materiałów budowlanych wysokiej jakości. Dzięki temu są ciepłe i bezpieczne, a dodatkowo tanie w utrzymaniu pod kątem ocieplenia.

Energooszczędne rozwiązania dla klientów w Koninie

Szukasz energooszczędnych rozwiązań? Chcesz, żeby Twój dom jednorodzinny w Koninie był tani w utrzymaniu pod kątem kosztów związanych z jego ogrzaniem? Postaw na współpracę z MYTKOWSKI - do budowy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały. Poznaj nasz standard energooszczędny

Kompleksowa budowa domu w Koninie

Posiadamy bogatą bazę gotowych projektów domów jednorodzinnych parterowych i piętrowych, które możemy wybudować w Koninie i okolicach; zapewniamy możliwość ich dopasowania do indywidualnych potrzeb, tworzymy także nowe projekty na zamówienie. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i doświadczonych fachowców, a prace budowlane wykonujemy w umówionym terminie. Z nami budowa wymarzonego domu nie jest stresująca - decydując się na współpracę MYTKOWSKI otrzymujesz wsparcie specjalistów na każdym etapie procesu budowania domu.

Dlaczego właśnie z nami warto wybudować dom w Koninie?

  • Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych. 
  • Mamy bogatą bazę gotowych projektów domów jednorodzinnych, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb Twojej rodziny. Wykonujemy także projekty na zamówienie oraz realizujemy projekty zewnętrzne.
  • Dotrzymujemy terminów.
  • Korzystamy z materiałów budowlanych wysokiej jakości.
  • Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych fachowców.
  • Oferujemy nowoczesne rozwiązania pozwalające zoptymalizować koszty związane z ogrzewaniem. 

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram