Budowa domów Leszno

Projektowanie i budowa domów w Lesznie i okolicach z firmą MYTKOWSKI to kompleksowa usługa realizowana na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Stawiamy na terminowość i wysoką jakość usług. Decyzja o współpracy z nami przy budowie Twojego wymarzonego domu w Lesznie lub okolicach. 

Nowoczesne domy w Lesznie

Nowoczesny dom to dom ciepły, funkcjonalny i tani w utrzymaniu. Takie właśnie są domy MYTKOWSKI. Do ich budowy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości materiały budowlane. Zatrudniamy fachowców, którzy współpracują z nami od lat, dlatego mamy pewność, że gotowy dom, który wybudujemy w Lesznie lub okolicach będzie funkcjonalny i bezpieczny.

Energooszczędne rozwiązania dla domów jednorodzinnych

Wykorzystywane przez nas materiały zapewniają dobrą izolację termiczną. Dla osób, którym zależy na dodatkowym ociepleniu i optymalizacji kosztów związanych z ogrzaniem domu w Lesznie lub okolicy, przygotowaliśmy nowoczesny pakiet energooszczędny, z możliwością zastosowania m.in. rekuperacji czy pompy ciepła. Z nami wybudujesz ciepły i tani dom!

Kompleksowa budowa domu w Lesznie

Budowa domu nie musi być stresująca! Współpraca z MYTKOWSKI jest kompleksowa - zapewniamy wsparcie specjalistów od etapu początkowego aż po odbiory końcowe. Udostępniamy bazę gotowych projektów domów jednorodzinnych parterowych i piętrowych o funkcjonalnych układach, zapewniamy możliwość dostosowania każdego projektu do indywidualnych potrzeb, a także tworzymy projekty na indywidualne zamówienie i realizujemy projekty zewnętrzne. Działamy sprawnie i terminowo, zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych fachowców, którzy współpracują z nami od lat. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Wybuduj z nami dom w Lesznie!

Jeśli szukasz solidnej firmy, która wybuduje dla Ciebie dom jednorodzinny w Lesznie lub okolicach, zdecyduj się na współpracę z MYTKOWSKI!

  • Działamy kompleksowo i terminowo
  • Przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązania, które pomogą zoptymalizować koszty związane z ogrzewaniem
  • Dysponujemy bogatą bazą gotowych projektów domów jednorodzinnych parterowych i piętrowych
  • Realizujemy projekty zewnętrzne, tworzymy projekty domów jednorodzinnych na zamówienie w cenie budowy
  • Korzystamy z materiałów wysokiej jakości
  • Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami
  • Dajemy 5-letnią gwarancję usług

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram