Budowa domów Lusowo

Oferta budowy domów - Lusowo

Firma Mytkowski ma w swojej ofercie usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Lusowie oraz w wybranych miastach w Polsce. Nasze projekty łączą ze sobą piękne aranżacje budynków i pomieszczeń z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Budowa domów w Lusowie obejmuje również okolicę miasta. Naszą specjalnością są nowoczesne domy pod klucz, jednak w razie potrzeby możemy zrealizować inny projekt domu zaproponowany przez klienta.

Zalety świadczonych usług

  • Baza kilkudziesięciu projektów
  • Przygotowanie projektu w cenie projektu gotowego
  • Szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe
  • Doświadczenie zdobyte podczas 300 realizacji

Piękno i funkcjonalność w połączeniu

Domy jednorodzinne w Lusowie powstają na podstawie projektów doświadczonego biura architektonicznego, z którym współpracujemy od wielu lat. Otrzymujemy gotowe projekty domów w Międzychodzie z praktycznymi rozwiązaniami, które są zgodne z aktualnymi trendami. W ofercie posiadamy zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe z różnym metrażem. Prace budowlane są wykonywane z dużą dokładnością i w ustalonym terminie, ponieważ zatrudniamy tylko sprawdzonych fachowców. Zanim rozpocznie się budowa, przedstawiamy cennik poszczególnych usług.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W ofercie posiadamy 5 podstawowych projektów domów w Lusowie, które modyfikujemy według preferencji klienta. Nasza firma wykorzystuje funkcjonalne rozwiązania w ramach pakietu energooszczędnego. Zawiera on m.in. izolacje ścian oraz dodatkowe ocieplenia, dzięki czemu w przyszłości zaoszczędzą Państwo na kosztach eksploatacji. Dla nas najbardziej liczy się jakość wykonania, dlatego kompleksowo doradzamy w zakresie rozwiązań architektonicznych. Doświadczenie, który nabyliśmy przez wiele lat, pozwala nam na profesjonalną realizację zleceń i spełnianie marzeń naszych klientów.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram