Budowa domów Piła

Budowa domów w Pile i okolicach

Budowa domu nie musi być stresująca - MYTKOWSKI oferuje usługi, w skład których wchodzą projektowanie i budowa domów w Pile i okolicach. Posiadamy bogate portfolio gotowych projektów domów parterowych i piętrowych, wykonujemy także projekty domów od podstaw, które możemy wybudować w Pile lub okolicach. Współpraca z MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne to gwaranacja kompleksowej usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Budowa domu z naszą firmą to wsparcie na każdym etapie realizacji. Współpracujemy z doświadczonym biurem architektonicznym, dzięki czemu możemy pochwalić się ponad kilkudziesięcioma projektami gotowych domów, które wybudować możemy w Pile lub okolicach! Różnią się one metrażem i układem, dzięki czemu z łatwością wybierzesz projekt idealny dla siebie i swojej rodziny. Oferujemy:

  • bogatą bazę projektów gotowych (wykonamy także indywidualny projekt domu w cenie) do realizacji w Pile lub okolicach;
  • wysokiej jakości materiały budowlane i współpracę ze sprawdzoną ekipę fachowców;
  • przejrzystą umowę
  • doświadczenie zdobyte podczas budowy ponad 300 domów jednorodzinnych - specjalizujemy się w tym, co robimy;
  • szybką realizację.

Budowa domów - nowoczesne domy pod klucz

Nowoczesne domy, to znaczy funkcjonalne! Takie właśnie są domy proponowane przez MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne. Projekty domów jednorodzinnych, zarówno te piętrowe, jak i parterowe, wyróżniają się funkcjonalnym układem pozwalającym na dobra komunikację, a wysokiej jakości materiały wykorzystane do budowy domów sprawiają, że są one ekonomiczne i pozwalają na optymalizację kosztów związanych z ogrzewaniem

Ciesz się ciepłym domem przez lata dzięki naszemu standardowi energooszczędnemu!

Marzy Ci się budowa domu w Pile lub okolicach? Zachęcamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram