Budowa domów Śrem

Oferta budowy domów - Śrem

Firma Mytkowski oferuje usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Śremie oraz w wybranych miastach w Polsce. W naszych projektach stawiamy na funkcjonalność, która połączona jest z piękną aranżacją. Budowa domów w Śremie obejmuje również okolice miasta. Naszą specjalnością są nowoczesne domy pod klucz, ale zrealizujemy także projekt domu przedstawiony przez klienta.

Zalety świadczonych usług

  • Baza kilkudziesięciu projektów
  • Przygotowanie projektu w cenie projektu gotowego
  • Szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • Kompletna cena budowy znana od samego początku
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe
  • Doświadczenie zdobyte podczas 230 realizacji

Domy jednorodzinne - komfort w pięknej aranżacji

Od wielu lat współpracujemy z doświadczonym biurem architektonicznym. Dostarcza nam gotowe projekty domów w Śremie, które powstały przy uwzględnieniu najnowszych na rynku trendów. Na potrzebę klienta jest możliwość modyfikacji planu domu. Budujemy zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe o różnym metrażu. Zatrudniamy tylko zaufanych fachowców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dzięki temu mamy pewność, że prace budowlane zostaną wykonane z dużą dokładnością i w określonym czasie. Przed rozpoczęciem prac budowlanych, przedstawiamy szczegółowy cennik każdej z usług.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza oferta zawiera 5 podstawowych projektów domów w Śremie, na które można wnieść poprawki w razie zapotrzebowania klienta. Korzystamy z funkcjonalnych rozwiązań w ramach pakietu energooszczędnego Termo Plus. Znaleźć w nim można m.in. dodatkowe ocieplenia oraz izolacje ścian. Dzięki temu możliwe jest znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. Podczas naszego wieloletniego doświadczenia, zrealizowaliśmy mnóstwo projektów budowlanych.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram