Budowa domów Śrem

Budowa domów w Śremie oferowana przez firmę Mytkowski to profesjonalna usługa, realizowana przez fachowców. W naszych projektach stawiamy na energooszczędne rozwiązania, które pozwolą Ci na zmniejszenie kosztów. Budowa domów pod klucz w Śremie obejmuje także okolice miasta.

Oferta budowy domów - Śrem

Firma Mytkowski oferuje usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Śremie oraz w wybranych miastach w Polsce. W naszych projektach stawiamy na funkcjonalność, która połączona jest z piękną aranżacją. Budowa domów w Śremie obejmuje również okolice miasta. Naszą specjalnością są nowoczesne domy pod klucz, ale zrealizujemy także projekt domu przedstawiony przez klienta.

Największe atuty naszych usług:

  • Posiadamy bazę ponad 90 projektów domów jednorodzinnych.

  • Stworzymy projekt domu w cenie projektu gotowego.

  • Krótki czas realizacji - już od 6 miesięcy.

  • Budowa domów przebiega u nas kompleksowo - od projektu po odbiór końcowy.

  • Bogate doświadczenie - działamy od 25 lat, a na swoim koncie mamy ponad 300 realizacji zakończonych sukcesem.

Domy jednorodzinne - zapewnimy Ci komfort na najwyższym poziomie

Ponad 10 lat współpracujemy z doświadczonym biurem architektonicznym. Dostarcza nam gotowe projekty domów jednorodzinnych w Śremie, które powstały przy uwzględnieniu najnowszych na rynku trendów. Na potrzebę klienta istnieje możliwość modyfikacji planu domu. Budujemy zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe o różnym metrażu. Zatrudniamy tylko zaufanych fachowców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dzięki temu mamy pewność, że prace budowlane zostaną wykonane z dużą dokładnością i w określonym czasie. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy budującej domy w Śremie, świetnie trafiłeś - serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza oferta zawiera ponad 90 projektów domów w Śremie, który dostosujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy autorski standard energooszczędny. Realizowana przez firmę MYTKOWSKI budowa domów energooszczędnych to gwarancja funkcjonalnego i komfortowego domu, w którym nie zapłacimy wysokich rachunków za ogrzewanie. Bazujemy m.in. na szczelnym montażu okien oraz drzwi, posiadających energooszczędne parametry. Dzięki temu możliwe jest znaczne zmniejszenie strat ciepła oraz obniżenie kosztów eksploatacji. Podczas naszego wieloletniego doświadczenia, zrealizowaliśmy liczne projekty domów, które doskonale spełniają oczekiwania klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Możesz skorzystać z naszej oferty także, jeżeli interesuje Cię budowa domów w Szamotułach.

 

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram