Budowa domów Środa Wielkopolska

Interesuje Cię rzetelna budowa domów w Środzie Wielkopolskiej? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Mamy za sobą 300 realizacji zakończonych sukcesem, co najlepiej pokazuje wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Oferowana przez nas budowa domów pod klucz w Środzie Wielkopolskiej, realizowana jest przez zespół fachowców z doświadczeniem.

Oferta budowy domów - Środa Wielkopolska

Firma Mytkowski świadczy usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Środzie Wielkopolskiej oraz w wybranych miastach w Polsce. Oferowane przez nas nowoczesne domy łączą wygodę z wyjątkowym wyglądem. Budowa domów w Środzie Wielkopolskiej obejmuje również okolice miasta. Naszą specjalnością są domy pod klucz, ale zrealizujemy także projekt domu przedstawiony przez klienta.

Firma MYTKOWSKI - co nas wyróżnia?

Bardzo zależy nam na spełnieniu oczekiwań klienta, dlatego też dostosowujemy się do jego potrzeb. Co możemy zaproponować?

  • projekty domów jednorodzinnych w Środzie Wielkopolskiej - posiadamy aż 90 gotowych projektów;

  • podejmujemy się także realizacji indywidualnych projektów;

  • kompleksową obsługę - zaczynając od projektu, poprzez budowę, aż po wykończenie domu pod klucz;

  • wdrażanie energooszczędnych rozwiązań;

  • kompetentną obsługę.

Stałe ekipy fachowców, z którymi współpracujemy od lat korzystają z wysokiej jakości materiałów budowlanych, co zapewnia trwałość oraz estetykę budynków.

Domy wyróżniające się spośród innych

Jeśli poszukujesz firmy budującej domy, która zrealizuje zamówioną przez Ciebie usługę sprawnie oraz profesjonalnie, koniecznie skontaktuj się z nami. Proponowane przez nas projekty domów są dobrze przemyślane i zaplanowane w każdym szczególe. Tworzymy domy jednorodzinne - piętrowe oraz parterowe o zróżnicowanym metrażu. Usługi wykonujemy w ustalonym wcześniej terminie i do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie. Posiadamy 25 lat doświadczenia. Zainteresował Cię projekt domu w Środzie Wielkopolskiej, realizowany przez firmę MYTKOWSKI? Zadzwoń lub napisz do nas!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferujemy 5 podstawowych standardów budowy w Środzie Wielkopolskiej, które możemy przekształcić według zapotrzebowania klienta. Proponujemy funkcjonalne rozwiązanie w ramach pakietu energooszczędnego. Zawiera on m.in. izolacje ścian oraz dodatkowe ocieplenia, co wpływa na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w czasie którego zrealizowaliśmy szereg projektów budowlanych.

Bezstresowa budowa domu

Budowa domów często wiąże się z dużym stresem - u nas jest inaczej! Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, wszystkim się zajmiemy. Nie będziesz musiał tracić czasu i energii na angażowanie się w proces powstawania domu. Zapewniamy również 5-letnią gwarancję na realizowane prace. Ponadto w cenę usługi wliczona jest m.in. toaleta budowlana, ogrodzenie budowy, a także posprzątanie i wywiezienie odpadów z placu budowy;

Sprawdź, gdzie jeszcze realizowana jest budowa domów energooszczędnych przez firmę MYTKOWSKI:

 

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram