Budowa domów Środa Wielkopolska

Oferta budowy domów - Środa Wielkopolska

Firma Mytkowski świadczy usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Środzie Wielkopolskiej oraz w wybranych miastach w Polsce. Oferowane przez nas nowoczesne domy łączą wygodę z wyjątkowym wyglądem. Budowa domów w Środzie Wielkopolskiej obejmuje również okolice miasta. Naszą specjalnością są domy pod klucz, ale zrealizujemy także projekt domu przedstawiony przez klienta.

Zalety świadczonych usług

  • Baza kilkudziesięciu projektów
  • Przygotowanie projektu w cenie projektu gotowego
  • Szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • Kompletna cena budowy znana od samego początku
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe
  • Doświadczenie zdobyte podczas 230 realizacji

Funkcjonalne i piękne domy jednorodzinne

Współpracujemy z doświadczonym biurem architektonicznym, które nie tylko dostarcza gotowe projekty domów w Środzie Wielkopolskiej, ale również zajmuje się modyfikacjami na potrzebę klienta. Budujemy zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe o różnej powierzchni. Aby budowa domów w Środzie Wielkopolskiej została zrealizowana terminowo, prowadzona jest wyłącznie przez zaufanych fachowców, którzy pracują z nami od wielu lat. Przed rozpoczęciem prac budowlanych, przedstawiamy szczegółowy cennik, dzięki któremu mogą Państwo zaplanować wydatki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferujemy 5 podstawowych standardów budowy w Środzie Wielkopolskiej, które możemy przekształcić według zapotrzebowania klienta. Proponujemy funkcjonalne rozwiązanie w ramach pakietu energooszczędnego Termo Plus. Zawiera on m.in. izolacje ścian oraz dodatkowe ocieplenia, co wpływa na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, w czasie którego zrealizowaliśmy szereg projektów budowlanych.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram