Budowa domów Szamotuły

Oferta budowy domów - Szamotuły

Firma Mytkowski świadczy usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Szamotułach oraz w wybranych miastach w Polsce. Oferujemy nowoczesne domy, które nie tylko pięknie wyglądają, ale też zastosowano przy nich praktyczne rozwiązania. Budowa domów w Szamotułach nie tylko obejmuje samo miasto, ale również okolice. Naszą specjalnością są domy pod klucz, jednak możemy zrealizować także projekt domu przedstawiony przez klienta.

Zalety świadczonych usług

  • Baza kilkudziesięciu projektów
  • Przygotowanie projektu w cenie projektu gotowego
  • Szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • Kompletna cena budowy znana od samego początku
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe
  • Doświadczenie zdobyte podczas 230 realizacji

Piękne aranżacje z praktycznymi rozwiązaniami

Oferujemy domy jednorodzinne, których projekty powstają przy współpracy z doświadczonym biurem architektonicznym. Pośród gotowych projektów domów w Szamotułach mieszczą się zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe w różnym metrażu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy przekształcić projekty domów w Szamotułach wedle uznania klienta. Zanim rozpocznie się budowa domów przedstawiamy cennik usług. Nasi fachowcy pracują z nami od wielu lat, dzięki czemu mamy pewność, że starannie i terminowo wykonają swoją pracę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Spośród gotowych projektów domów w Szamotułach, mają Państwo wybór między 5 podstawowymi standardami budowy domów. Na życzenie dokonujemy poprawek w projektach. Dostarczamy ponadto funkcjonalne rozwiązanie w ramach pakietu energooszczędnego Termo Plus. Obejmuje on m.in. dodatkowe ocieplenia czy izolację ścian zewnętrznych, co pozwala na zoptymalizowanie kosztów związanych z eksploatacją.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram