Budowa domów Szamotuły

Oferta budowy domów - Szamotuły

Interesuje Cię budowa domów w Szamotułach prowadzona przez sprawdzoną firmę? Oferujemy nowoczesne domy, które nie tylko pięknie wyglądają, ale też zastosowano przy nich praktyczne energooszczędne rozwiązania. Nasza specjalność to budowa domów pod klucz, jednak możemy zrealizować także projekty domów jednorodzinnych przedstawione przez klienta. Budowa domów w Szamotułach nie tylko obejmuje samo miasto, ale również okolice.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Zalety świadczonych usług 

Jesteśmy profesjonalną firmą budującą domy w Szamotułach. Co nas wyróżnia?

  • Baza ponad 90 gotowych projektów.

  • Szybki przebieg realizacji - już od 6 miesięcy.

  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe.

  • Doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie przeszło 300 realizacji.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Praktyczne rozwiązania

Oferujemy domy jednorodzinne, których projekty powstają przy współpracy z doświadczonym biurem architektonicznym. Pośród gotowych projektów domów w Szamotułach mieszczą się zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe w różnym metrażu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy przekształcić projekty domów w Szamotułach wedle uznania klienta. Nasi fachowcy pracują z nami od wielu lat, dzięki czemu mamy pewność, że starannie i terminowo wykonają swoją pracę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dostarczamy funkcjonalne rozwiązania w ramach standardu energooszczędnego MYTKOWSKI. Obejmuje on m.in. dodatkowe ocieplenia czy izolację ścian zewnętrznych, co pozwala na zoptymalizowanie kosztów związanych z eksploatacją. Budowa domów energooszczędnych to rozwiązanie, które zapewnia najwyższy komfort.

Z firmą MYTKOWSKI uda Ci się stworzyć swój wymarzony dom! Oszczędzimy Ci nerwów i stresu, związanych z kontrolowaniem procesu budowy - nasi specjaliści wszystkim się zajmą. Zaskoczymy Cię szybki postępami naszych prac.

 

Planujesz budowę domu?

 

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram