Oferta domów idealnych dla pary

Mytkowski – Dlaczego my

Marzycie o stworzeniu idealnego domu dla Waszej rodziny?

Jako generalny wykonawca budujemy domy o zróżnicowanym metrażu. Tak, aby spełnić oczekiwania całej rodziny i zapewnić każdemu domownikowi jego przestrzeń do wypoczynku, rozrywki i rozwijania pasji.

Posiadacie już działkę?

 Jeśli Wasza posesja znajduje się w obrębie 14 powiatów w obrębie województwa wielkopolskiego to z chęcią pomożemy w przygotowaniu projektu z naszym architektem lub jeśli macie już zakupiony projekt wycenimy dla Was realizację.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem i zaprosi na spotkanie do naszego domu modelowego gdzie będziemy mogli szerzej porozmawiać o wszystkich kwestiach związanych z realizacją wymarzonego domu.

Jeśli nie macie projektu to pomożemy w stworzeniu idealnej koncepcji.

Dopasujemy ją do charakteru działki, warunków zabudowy i Waszych oczekiwań. Również każdy z projektów dostępnych na naszej stronie może zostać zmodyfikowany pod względem oczekiwań jakie stawiacie przed idealnym domem.

Najczęściej zadawane pytania

Nie jest to konieczne, w naszej ofercie znajduje się wiele projektów, ponadto możemy wykonać projekt dedykowany specjalnie dla Państwa, wykonany ściśle według Państwa wytycznych. Wykonanie projektu otrzymują Państwo w cenie budowy.

Nie, koszt projektu wraz z adaptacją jest gratis w cenie budowy.

Nie, kroczymy drogą ścisłej specjalizacji i przez lata wypracowaliśmy najbardziej optymalny system pracy. Dlatego budujemy domy tylko i wyłącznie do stanu deweloperskiego.

Wszystkie podawane przez nas ceny są cenami brutto. Nie korzystamy z ogólnych wskaźników metra kwadratowego. Ceny podane przez nas są wyliczane indywidualnie dla każdego domu i są kompletnymi cenami za ten konkretny dom wybudowany w standardzie szczegółowo opisanym na naszej stronie.

Niestety nie prowadzimy sprzedaży projektów. Jeżeli spodobał się Państwu nasz projekt zapraszamy do współpracy. Chętnie go dla Państwa zrealizujemy.

Oczywiście jeżeli macie Państwo takie życzenie możemy zmodyfikować projekt według Państwa wskazówek lub narysować zupełnie nowy dom ściśle według Państwa życzeń. Usługa ta nie jest dodatkowo płatna.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.