Nie masz czasu na budowę domu?

Mytkowski – Dlaczego my

Pochłania Cię praca i sama myśl o budowie odpycha Cię od realizacji swojego marzenia o pięknym, bezpiecznym domu, które będzie Twoim miejscem wypoczynku z rodziną?

Zaufaj nam, tak jak 350 innych inwestorów i skorzystaj z naszej usługi generalnego wykonawstwa.

Jako generalny wykonawca zajmujemy się realizacją inwestycji od fazy koncepcyjnej i przygotowania projektu (budujemy także na podstawie projektu dostarczonego przez inwestora) po przekazanie kluczy do domu w stanie deweloperskim.

1. Oszczędność czasu i pieniędzy

Doradzamy w projektowaniu budynku, wspieramy kontaktem z doradcami finansowymi, pośredniczymy w uzyskaniu pozwoleń i dopuszczenia budynku do użytkowania. Klient uzyskuje w nas partnera, któremu może zaufać i zyskać spokój i bezpieczeństwo. Realizujemy inwestycje do stanu deweloperskiego a po stronie inwestora pozostaje wykończenie budynku według własnych upodobań. Dostarczamy jakość aby inwestor uzyskał wymarzony dom w poczuciu spokoju i bezpieczeństwa, unikając wszelkiego rodzaju niepewności powstających przy budowie metodą gospodarczą.

2. Budowa bez zmartwień

Dzięki nam budowa nie kojarzy się z przykrymi doświadczeniami batalii z różnymi ekipami i fachowcami.

 

Skup się na tym co dla Ciebie ważne a my zajmiemy się dogrywaniem ekip budowlanych, kontrolą jakości wykonanych prac.

 

Na koniec udzielimy Ci 5 lat gwarancji na postawiony dom.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i razem zaplanujmy Twój wymarzony dom.

Oferujemy Państwu niezwykle szeroką i elastyczną ofertę. Na naszej stronie znajduje się wiele projektów i staramy się, by liczba ich liczba stale rosła. Chcemy umożliwić klientowi wybór domu, który będzie spełniał jego wszystkie potrzeby. Dlatego możliwa jest dowolna modyfikacja naszego projektu według potrzeb Klienta. Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne pragnienia, potrzeby i wymagania, dlatego w cenie budowy domu oferujemy również indywidualny projekt wykonany ściśle według Państwa uwag i życzeń.

Najczęściej zadawane pytania

Nie jest to konieczne, w naszej ofercie znajduje się wiele projektów, ponadto możemy wykonać projekt dedykowany specjalnie dla Państwa, wykonany ściśle według Państwa wytycznych. Wykonanie projektu otrzymują Państwo w cenie budowy.

Nie, koszt projektu wraz z adaptacją jest gratis w cenie budowy.

Nie, kroczymy drogą ścisłej specjalizacji i przez lata wypracowaliśmy najbardziej optymalny system pracy. Dlatego budujemy domy tylko i wyłącznie do stanu deweloperskiego.

Wszystkie podawane przez nas ceny są cenami brutto. Nie korzystamy z ogólnych wskaźników metra kwadratowego. Ceny podane przez nas są wyliczane indywidualnie dla każdego domu i są kompletnymi cenami za ten konkretny dom wybudowany w standardzie szczegółowo opisanym na naszej stronie.

Niestety nie prowadzimy sprzedaży projektów. Jeżeli spodobał się Państwu nasz projekt zapraszamy do współpracy. Chętnie go dla Państwa zrealizujemy.

Oczywiście jeżeli macie Państwo takie życzenie możemy zmodyfikować projekt według Państwa wskazówek lub narysować zupełnie nowy dom ściśle według Państwa życzeń. Usługa ta nie jest dodatkowo płatna.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.