Cichy i spokojny dom na drugą młodość

Mytkowski – Dlaczego my

Mieszkanie czy dom? To odwieczny dylemat

Każda z możliwości ma swoje pozytywne i negatywne aspekty. W zależności od momentu życia w jakim się znajdujemy możemy mieć różne oczekiwania.

1. Zyskaj spokój

Jeśli rozważasz zmianę mieszkania na dom ale nie chcesz przechodzić przez zmagania z podwykonawcami zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy generalnym wykonawcą domów energooszczędnych, który od 25 lat realizuje inwestycje w Wielkopolsce. W 14 powiatach naszego województwa wykonaliśmy ponad 350 domów.

Domy energooszczędne dla rodziny - mytkowski.pl
Jeżeli uwzględni się te wszystkie czynniki to różnica w cenie wcale nie jest tak oczywista. Budowa domu wymaga praktycznej, nie podręcznikowej, wiedzy z wielu dziedzin, takich jak prawo budowlane, logistyka, technologie i materiały budowlane.

2. Oszczędność czasu i pieniędzy

Większość ludzi myśli, że budowa systemem gospodarczym jest tańsza niż wybór generalnego wykonawcy. Taka opinia funkcjonuje, ponieważ zwykle inwestor nie jest w stanie uwzględnić i wycenić wszystkich kosztów, takich jak:

  • ilość przejechanych kilometrów
  • tysiące wykonanych telefonów
  • poszukiwanie i wybór wykonawców
  • błędów które popełnią wykonawcy, a część kosztów poniesie inwestor
  • wiedzy i rozwiązań, które należy zastosować
  • wywiezienia śmieci i posprzątania placu budowy
  • postawienia elektrycznej skrzynki budowlanej

My tę wiedzę zdobyliśmy i doskonalimy od 1997 roku. Jest to gwarancja jakości i terminowości naszych prac. Jeżeli chcecie Państwo wybudować dom bez nerwów, bez ciągłego angażowania się w proces budowy i bez błędów, to jesteśmy wyśmienitym wyborem.

3. Kompleksowość

Jesteśmy generalnym wykonawcą jednorodzinnych domów energooszczędnych, co oznacza kompleksowość oferowanych przez nas usług. Oferujemy pełne doradztwo począwszy od etapu doboru i wykonania projektu, po takie detale jak ilość i rozmieszczenie punktów elektrycznych oraz wodnych. Nasze doświadczenie pomoże Państwu uniknąć błędów i nie przemyślanych decyzji. Prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowy oraz zamawiania materiałów. Po podpisaniu umowy i ustaleniu niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy. My zajmujemy się wszystkim od wytyczenia geodezyjnego budynku po posprzątanie placu budowy.
Dom piętrowy z ogrodem- mytkowski.pl

4. Elastyczność i dopasowanie oferty

Oferujemy Państwu niezwykle szeroką i elastyczną ofertę. Na naszej stronie znajduje się wiele projektów i staramy się, by liczba ich liczba stale rosła. Chcemy umożliwić klientowi wybór domu, który będzie spełniał jego wszystkie potrzeby. Dlatego możliwa jest dowolna modyfikacja naszego projektu według potrzeb Klienta. Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne pragnienia, potrzeby i wymagania, dlatego w cenie budowy domu oferujemy również indywidualny projekt wykonany ściśle według Państwa uwag i życzeń.

5. Specjalizacja

Nasza firma od lat specjalizuje się w budowie jednorodzinnych domów energooszczędnych i w tym jesteśmy najlepsi. Nie zajmujemy się stawianiem stanów surowych, garaży czy hal. Kroczymy drogą ścisłej specjalizacji, ponieważ tylko w ten sposób możemy oferować Państwu produkt najwyższej jakości, w rozsądnej cenie.

6. Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient jest wyjątkowy, każdy ma swoje wyobrażenie o wymarzonym domu. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w realizacji Państwa marzeń. Większość przedstawionych projektów powstała na drodze rozmów z klientami i dopasowywania domu do ich wymagań. Firma Mytkowski Domy Energooszczędne traktuje każdego klienta indywidualnie, dlatego zawsze pomagamy zaprojektować dom w ten sposób, żeby był on możliwie najbardziej funkcjonalny i dostosowany do konkretnego klienta.

Dom dla rodziny z dziećmi - mytkowski.pl

Najczęściej zadawane pytania

Nie jest to konieczne, w naszej ofercie znajduje się wiele projektów, ponadto możemy wykonać projekt dedykowany specjalnie dla Państwa, wykonany ściśle według Państwa wytycznych. Wykonanie projektu otrzymują Państwo w cenie budowy.

Nie, koszt projektu wraz z adaptacją jest gratis w cenie budowy.

Nie, kroczymy drogą ścisłej specjalizacji i przez lata wypracowaliśmy najbardziej optymalny system pracy. Dlatego budujemy domy tylko i wyłącznie do stanu deweloperskiego.

Wszystkie podawane przez nas ceny są cenami brutto. Nie korzystamy z ogólnych wskaźników metra kwadratowego. Ceny podane przez nas są wyliczane indywidualnie dla każdego domu i są kompletnymi cenami za ten konkretny dom wybudowany w standardzie szczegółowo opisanym na naszej stronie.

Niestety nie prowadzimy sprzedaży projektów. Jeżeli spodobał się Państwu nasz projekt zapraszamy do współpracy. Chętnie go dla Państwa zrealizujemy.

Oczywiście jeżeli macie Państwo takie życzenie możemy zmodyfikować projekt według Państwa wskazówek lub narysować zupełnie nowy dom ściśle według Państwa życzeń. Usługa ta nie jest dodatkowo płatna.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.