Budowa domów Wągrowiec

darmowy projekt domu

Budując z nami otrzymujesz projekt domu GRATIS

zapytaj o szczegóły »

Oferta budowy domów - Wągrowiec

Firma Mytkowski oferuje usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Wągrowcu oraz w wybranych miastach w Polsce. Na etapie tworzenia projektów domów, najważniejsze jest dla nas połączenie pięknego wyglądu z komfortem i funkcjonalnością. Budowa domów w Wągrowcu oprócz samego miasta, obejmuje również okolice. Naszą specjalnością są nowoczesne domy pod klucz, jednak zrealizujemy także projekt domu przedstawiony przez klienta.

Zalety świadczonych usług

  • Baza kilkudziesięciu projektów
  • Przygotowanie projektu w cenie projektu gotowego
  • Szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • Kompletna cena budowy znana od samego początku
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe
  • Doświadczenie zdobyte podczas 130 realizacji

Domy jednorodzinne, które są piękne i komfortowe

Biuro architektoniczne, z którym współpracujemy od wielu lat, przekazuje nad gotowe projekty domów w Wągrowcu. Powstają one przy uwzględnieniu najnowszych trendów w budownictwie. Na potrzebę klienta, modyfikujemy plany domów według jego upodobań. Nasza oferta zawiera zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe o różnym metrażu. Pracujemy z tymi samymi zaufanymi fachowcami od wielu lat, dlatego mamy pewność, że ich praca będzie wykonana solidnie i w terminie. Przed rozpoczęciem prac budowlanych, dostarczamy szczegółowy cennik usług.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W naszej ofercie znaleźć można 5 podstawowych projektów domów w Wągrowcu, które na życzenie klienta mogą zostać przekształcone. Stosujemy funkcjonalne rozwiązania w ramach pakietów energooszczędnych: Termo i Termo Plus. Zawierają one m.in. izolacje ścian i dodatkowe ocieplenia, co obniża koszty eksploatacji. 

Pozycjonowanie i reklama w Google:

Pozycjonowanie stron Widoczni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ