Dlaczego My

darmowy projekt domu

Budując z nami otrzymujesz projekt domu GRATIS

zapytaj o szczegóły »

Podstawowe zalety naszej oferty

Jedną z najważniejszych decyzji, które musi podjąć inwestor jest wybór wykonawcy. Poniżej przedstawimy zalety naszej oferty, jako generalnego wykonawcy Państwa domu.

1. Kompetencje

Nasza firma istnieje od 1997. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. Wiemy że nawet najlepsze materiały nie gwarantują jakości, jeżeli zostaną użyte w niewłaściwy sposób, dlatego, posiadamy stałą ekipę ludzi, którzy wybudowali z nami ponad 180 domów. W naszej firmie nie ma miejsca dla przypadkowych podwykonawców. Nikt nie będzie się uczył na Państwa wymarzonym domu.

2. Oszczędność czasu i pieniędzy

Większość ludzi myśli, że budowa systemem gospodarczym jest tańsza niż wybór generalnego wykonawcy. Taka opinia funkcjonuje ponieważ zwykle inwestor nie jest w stanie uwzględnić i wycenić wszystkich kosztów, takich jak:

 • ilość przejechanych kilometrów
 • tysiące wykonanych telefonów
 • poszukiwanie i wybór wykonawców
 • błędów które popełnią wykonawcy, a część kosztów poniesie inwestor
 • wiedzy i rozwiązań które należy zastosować
 • wywiezienia śmieci i posprzątania placu budowy
 • postawienia elektrycznej skrzynki budowlanej


Jeżeli uwzględni się te wszystkie czynniki to różnica w cenie wcale nie jest tak oczywista. Budowa domu wymaga praktycznej, nie podręcznikowej, wiedzy z wielu dziedzin, takich jak prawo budowlane, logistyka, technologie i materiały budowlane. My tą wiedzę zdobywamy i doskonalimy od 1997 roku. Jest to gwarancja jakości i terminowości naszych prac. Jeżeli chcecie Państwo wybudować dom bez nerwów, bez ciągłego angażowania się w proces budowy i bez błędów, to jesteśmy najlepszym możliwym wyborem.

3. Kompleksowość

Jesteśmy generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych, co oznacza kompleksowość oferowanych przez nas usług. Oferujemy pełne doradztwo począwszy od etapu doboru i wykonania projektu, po takie detale jak ilość i rozmieszczenie punktów elektrycznych oraz wodnych. Nasze doświadczenie pomoże Państwu uniknąć błędów i nie przemyślanych decyzji. Prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowy oraz zamawiania materiałów. Po podpisaniu umowy i ustaleniu niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy. My zajmujemy się wszystkim od wytyczenia geodezyjnego budynku po posprzątanie placu budowy.

4. Elastyczność i dopasowanie oferty

Oferujemy Państwu niezwykle szeroką i elastyczną ofertę. Na naszej stronie znajduje się wiele projektów i staramy się, by liczba ta stale wzrastała. Uważamy, że każdy powinien móc wybrać dom, który będzie spełniał jego wszystkie potrzeby. Dlatego każdy dom oferujemy w pięciu podstawowych standardach. Możliwe jest również dowolne modyfikowanie i łączenie owych standardów według potrzeb Klienta. Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne pragnienia, potrzeby i wymagania, dlatego w cenie projektu gotowego oferujemy indywidualny projekt wykonany ściśle według Państwa uwag i życzeń.

5. Specjalizacja

Nasza firma od lat specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i w tym jesteśmy najlepsi. Nie zajmujemy się stawianiem stanów surowych, garaży czy hal. Kroczymy drogą ścisłej specjalizacji, ponieważ tylko w ten sposób możemy oferować Państwu produkt najwyższej jakości, w rozsądnej cenie.

6. Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient jest wyjątkowy, każdy ma swoje wyobrażenie wymarzonego domu. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w realizacji Państwa marzeń. Większość przedstawianych Państwu projektów powstała na drodze rozmów z klientami i dopasowywania domu do ich wymagań. Firma MYTKOWSKI traktuje każdego klienta indywidualnie. Dlatego istnieje możliwość wprowadzenia zmian do oferowanego projektu a nawet stworzenia nowego projektu z uwzględnieniem Państwa życzeń.

 

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy muszę posiadać swój projekt?
 • Czy będę musiał zapłacić dodatkowo za wykonanie projektu indywidualnego?
 • Przy większości projektów, w niektórych standardach jest napisane "n.z.", to samo jest w cenniku. Czy to oznacza że nie wykonujecie Państwo tego projektu w danym standardzie?
 • Czy ceny które podajecie Państwo na stronie, są cenami przykładowymi, czy dokładnymi? Czy to są ceny brutto?
 • Spodobał mi się jeden z Państwa projektów, czy mogę go od Państwa kupić?
 • Bardzo nam z żoną podoba się jeden z Państwa projektów. Jednak chcieli byśmy wprowadzić w nim kilka zmian. Czy jest taka możliwość i czy jest to dodatkowo płatne?
Nie jest to konieczne, w naszej ofercie znajduje się wiele projektów, ponadto możemy wykonać projekt dedykowany specjalnie dla Państwa, wykonany ściśle według Państwa wytycznych, projekt jest w cenie projektu gotowego.
Tak, koszt projektu wraz z adaptacją jest zazwyczaj zbliżony do ceny projektu gotowego wraz z adaptacją. Na początku wykonujemy rysunki koncepcyjne, Klient nie ponosi żadnych kosztów z tego tytułu.
Każdy z oferowanych przez nas domów możemy wykonać w dowolnym standardzie, zarówno w jednym ze standardów podstawowych jak w ich kombinacji czy modyfikacji. "n.z." w cenniku i w karcie projektu oznacza, że projekt nie został jeszcze przez nas wyceniony w tym standardzie, jednak na Państwa życzenie wycenimy go. Brak cen projektów w niektórych standardach wynika z ogromu pracy jak się wiąże z wyceną projektu.
Wszystkie podawane przez nas ceny są cenami brutto. Nie korzystamy z ogólnych wskaźników metra kwadratowego. Ceny podane przez nas są wyliczane indywidualnie dla każdego domu i są kompletnymi cenami za ten konkretny dom.
Niestety nie prowadzimy sprzedaży projektów. Jeżeli spodobał się Pani nasz projekt zapraszamy do współpracy. Chętnie wybudujemy Pani ten dom.
Oczywiście jeżeli macie Państwo takie życzenie możemy zmodyfikować projekt według Państwa wskazówek, lub narysować zupełnie nowy dom ściśle według Państwa życzeń. Usługa ta nie jest dodatkowo płatna.
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.       ZAMKNIJ