Budowa domów Energooszczędnych

Domy energooszczędne - kompleksowa budowa

Chcesz, żeby Twój dom był nie tylko ciepły, ale i tani w utrzymaniu? Budowa domów energooszczędnych to rozwiązanie, które nie tylko zredukuje koszty eksploatacji obiektu, ale także ma pozytywny wpływ na środowisko. Sprawdź proponowane przez nas pakiety! Nowoczesne domy energooszczędne zapewnią utrzymanie odpowiedniego komfortu cieplnego w domu przez cały rok (zarówno latem, jak i zimą), przy jednoczesnych niskich kosztach ogrzewania.

Przy budowie domów energooszczędnych wykorzystujemy takie rozwiązania jak:

  • pompa ciepła,
  • rekuperacja,
  • fotowoltaika,

dzięki czemu jesteśmy w stanie zredukować koszty do minimum. Wybudowanie domu w wysokim standardzie energooszczędnym jest droższe niż z klasycznym poziomem termoizolacji, ale planując taki ruch z perspektywy wielu lat użytkowania jest to po prostu dobra inwestycja. Sprawdź proponowane przez nas rozwiązania i zadbaj o swoją przyszłość.

Nowoczesne domy energooszczędne dbają o ochronę środowiska

Czy wiesz, że budownictwo jednorodzinne odpowiada aż 30% wszystkich gazów cieplarnianych emitowanych do środowiska? Budowa domów energooszczędnych przy wykorzystaniu naszych pakietów w połączeniu z rekuperacją oraz pompą ciepła, sprowadzają do minimum koszty ogrzewania oraz, co najważniejsze, emisję gazów cieplarnianych.

Mieszkaj ciepło i ekonomicznie

Obserwując potrzeby klientów, stworzyliśmy pakiety dodatkowe, które zdecydowanie zwiększają klasę energooszczędności domu. Działa to na zasadzie dobierania dodatkowych zestawów do podstawowej oferty. Zbuduj z nami nowoczesny dom energooszczędny!

Pakiety dociepleń

 

Pakiet podstawowy

W naszym podstawowym pakiecie na starcie oferujemy Państwu podwyższony standard deweloperski. Podwyższony w rozumieniu wyższej jakości niż oferuje duża większość firm na rynku. Standard ten jest bazą do każdej oferty.

1. Pakiet dociepleń

Jest to zestaw dodatkowych dociepleń najważniejszych elementów budynku, odpowiedzialnych za największe straty ciepła. Zawsze proponujemy ten pakiet jako pierwszy ponieważ po jego zastosowaniu dom jest ocieplony na bardzo, bardzo wysokim poziomie, a ciepły dom to najważniejszy element wpływający na komfort jego używania.

 

2. Pakiet rekuperacji

Obejmuje on zastosowanie w domu wentylacji mechanicznej. Skutecznie zatrzymuje ona ciepło w domu i korzystnie wpływa na ograniczenie kosztów ogrzewania. W połączeniu z pakietem dociepleń otrzymujemy dom wysoko energooszczędny.

3. Pakiet pompy ciepła

Polega on na wymianie standardowego pieca gazowego na powietrzną pompę ciepła. Znacznie zmniejsza ona koszty ogrzewania, a jej zastosowanie wbrew pozorom nie jest wiele droższe niż zastosowanie pieca gazowego (biorąc pod uwagę wszystkie elementy z tym związane, jak np. instalacja gazowa lub przyłącza). Wraz z zastosowaniem pakietu dociepleń oraz rekuperacji zyskujemy dom o bardzo wysokich parametrach energooszczędności, a przy dodatkowym zastosowaniu fotowoltaiki możemy uzyskać efekt domu pasywnego.

Sprawdź, czym się różni pakiet podstawowy od pakietu dociepleń!

 

 

PAKIET PODSTAWOWY

PAKIET DOCIEPLEŃ

Fundament:

15cm styropianu HYDROSTYR 100

20cm styropianu HYDROSTYR 100

Ściany:

20cm styropianu białego EPS 040 FASADA

25 cm styropianu grafitowego EPS 031 FASADA EXTRA PLUS

Dach:

20cm wełny ISOVER + 10cm wełny ROCKTOON

30cm wełny ROCKTOON

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.