Referencje

Opinie naszych klientów
"Oferowane rozwiązania techniczne, jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania zdecydowanie przewyższają rozwiązania..."
Paweł Wawrzyniak
"Budowę rozpoczęliśmy we września 2004, a wprowadziliśmy się 19 stycznia 2005 roku. Współpraca z Panem Mytkowskim..."
Krystyna i Jan Gzyl
"Realizacja przebiegała terminowo i (...) Po upływie pięciu lat od zakończenia realizacji nie odnotowaliśmy żadnych usterek (...)"
Elżbieta Bielawska
"Mogę polecić firmę MYTKOWSKI dla wszystkich tych, którzy chcą budować dom nie mając na to czasu"
Waldemar Gola
(...)co ją głównie wyróżnia na rynku na tle innych firm to szczerość, umiejętność słuchania potrzeb inwestorów(...)"
Sławek i Magda
"(...)dalsze prace przebiegły błyskawicznie,(...) Jeżeli w przyszłości musiał bym się ponownie budować również wybrałbym tą firmę"
Dariusz Szastak
"Bardzo dobra jakość wykonanych prac potwierdza się po upływie sześciu lat użytkowania(...) Dodatkową pozytywną..."
Stanisław Nowak
"Po 10 latach nadal nie żałuję wyboru (...) firmy i rozmowy z moimi znajomymi utwierdzają mnie w słuszności decyzji..."
Bożena Kwiatosz
"Praca poszczególnych ekip zazębiających się podczas realizacji zadań stwarzało obraz przysłowiowego szwajcarskiego zegarka.."
Anna Szymkowiak
"Pan Karol sprawiał wrażenie człowieka: poważnego, sympatycznego, przede wszystkim uczciwego, co potwierdziło się w..."

Janina Socha i Iwona Tomicka
"W trakcie realizacji prac pojawiły się problemy gruntowe mające wpływ na sposób osadzenia budynku, firma Mytkowski..."
Wojciech Drabarczyk
"Z budowy domu przez firmę Mytkowski jesteśmy bardzo zadowoleni,poleciliśmy tą firmę do budowy domu, naszym znajomym..."
Michał Bukowski
"Od marzenia do zamieszkania w mniej niż 9 miesięcy czyli jak budować szybko i dobrze."
Krzysztof Operacz
"Firma Mytkowski posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną i wykonawczą dającą gwarancję prawidłowego wykonania robót."
Kurzawscy
"Współpraca przebiegła poprawnie, firma oferowała dokładny nadzór nad każdym etapem prac. Nasza ingerencja w budowę ograniczała się do wyboru kolorystyki dachówki elewacji itp."
Lisiecki Arkadiusz
"Jeżeli nie chcesz mieć kłopotów z szukaniem kolejnych wykonawców budowlanych i żeby budowa trwała latami, polecam firmę pana Mytkowskiego."
Marek Galasiński
"Pozytywnie ocenianym przez mnie aspektem współpracy była możliwość dostosowania projektu do moich wymagań."
Radosław May
"W trakcie budowy i 14-letniego okresu użytkowania nie stwierdziłam istotnych usterek. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Mytkowski nowym klientom."
Renata Antkowiak
"Współpraca przedstawiała się harmonijnie, nie było problemów z komunikacją czy konsultacjami. Na każdym etapie istniała możliwość spotkania się..."
Robert Kopacki
"Cały etap naszej budowy przebiegał niezwykle sprawnie, a jakość wykonanych prac, jak i użytych materiałów do tej pory nie budzi naszych zastrzeżeń. "
Śledzikowscy
"Po czterech latach użytkowania możemy potwierdzić słuszność naszej decyzji co do wyboru firmy jak i samego projektu."
Tomasz Olesik
"Dom został zbudowany takim jak sobie go wyobrażaliśmy i jakiego potrzebowaliśmy. Wykonany został perfekcyjnie..."
Bogna i Marek Tyma
" Firma MYTKOWSKI i sam Pan Karol są solidni, słowni i godni polecenia."
Ewa i Sławomir Ziółkowscy
"... Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie pracy z Firmą Budowlaną Mytkowski, wręcz przeciwnie, jesteśmy bardzo zadowoleni - budowa została zakończona przed wyznaczonym terminem..."
Mariusz Bławat
"Firma zatrudnia zgrany zespół zaufanych ludzi, gdzie każdy doskonale zna swoje zadania. Pełen profesjonalizm."
Magdalena Bogacka-Borach
"Firma Mytkowski zapewniła budowę domu kompleksowo już od etapu projektu, poprzez pozwolenie na budowę, aż praktycznie po jego odbiór."
Jarosław i Beata Cegłowscy
"..Budowa domu przebiegła dla nas bezstresowo. Praktycznie tylko obserwowaliśmy postęp prac, gdyż wszystko było dobrze zorganizowane."
Patrycja i Rafał Dąbrowscy
"... muszę przyznać, że całość budowy przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mytkowski był bardzo pomocny na każdym etapie budowy i otwarty na nasze sugestie..."
Bartosz Filipiak
"Polecam Firmę Pana Karola Mytkowskiego jako Wykonawcę godnego zaufania, solidnego, o dużej wiedzy zawodowej ugruntowanej długoletnią praktyką w zakresie wykonywanych usług."
Marek Friedrich
"Każda nasza wątpliwości była rozwiewana i przedstawiana w zrozumiały sposób. Wszelkie nasze życzenia były spełniane a jeżeli było to niemożliwe z powodów kunsztu budowlanego proponowane były inne rozwiązania."
Adrian Hącia
"Właściciel Firmy systematycznie pomagał mi, a nawet wyręczał w załatwianiu wielu formalności urzędowych (np. pozwolenie na budowę, umowa z zakładem energetycznym, wodociągami itp.) "
Roman Jarczyński
"... Polecamy tego wykonawcę wszystkim, którzy chcą mieć wybudowany dom przez rzetelną i solidną firmę budowlaną."
Roman i Ewa Fons
" Jeśli ktoś chce budować to tylko z firmą Mytkowski. Jesteśmy całkowicie zadowolenie z realizacji. "
Julia i Łukasz
" Firma posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną i wykonawczą dającą gwarancję prawidłowego wykonania robót. "
Konrad Kazanecki
" SOLIDNOŚĆ to słowo, które dobrze obrazuje firmę p. Mytkowskiego: solidność w uzgodnieniach, solidność w wykonaniu."
Elżbieta i Jakub Kiona
" Na podstawie zrealizowanego zlecenia - budowa domu, mogę potwierdzić bardzo dobrą jakość wykonywanych prac oraz terminowość."
Dariusz Kujaczyński
" Cały projekt został wykonany terminowo, solidnie, zgodnie z wiedzą techniczną, normami oraz obowiązującymi przepisami."
Krzysztof Makowski
" Prace zostały wykonane fachowo, rzetelnie i na czas, nawet jeżeli mieliśmy jakieś uwagi po skończonej budowie, Pan Karol szybko na nie reagował..."
Kamil Pijanowski
" Uważam że firma Mytkowski jest godna polecenia dla tych klientów co chcą mieć dom wykonany w krótkim terminie od A do Z."
Marcin Radecki
".. Wyróżnikiem firmy była dobra organizacja pracy i fachowość."
Witold Sielicki
" Punktualność, kompetencja, rozsądny kosztorys, elastyczność w planowaniu budowy, własna ekipa i mądre rady - to zrobiło na nas największe wrażenie."
Jerzy Sokół
" Proce budowy przebiegał bezproblemowo, nie było sytuacji na którą można narzekać."
Tomasz Stróżyk
"Firmę Mytkowski wybrałem z polecenia, z przyjemnością polecam ją dalej."
Jacek Wąsik
" Z przyjemnością mogę polecić firmę Pana Karola Mytkowskiego jako rzetelnego i solidnego wykonawcę."
Honorata Wierzbowska
" Polecam Pana Karola jako rzetelnego i doświadczonego wykonawcę, jego ekipa działała sprawnie i na wysokim poziomie."
Adam Krugiołka
"Firmę Mytkowski cenię za terminowość, profesjonalizm, doradztwo oraz wysoką jakość wykonywanych usług".
Jacek Bartosiak
"Dobre materiały, fachowcy, organizacja pracy i logistyka dostaw materiałów na budowę. Na miejscu pracy panował porządek. Drugi dom też zlecam Mytkowskiemu".
Adam Nurkowski
"Budowa przebiegała bez jakichkolwiek opóźnień czy przestojów. Dzięki temu byliśmy spokojni, ponieważ wiedzieliśmy, jak banki patrzą na czas realizacji inwestycji przy kredytach hipotecznych".
Bartosz Sadowski
"Prace budowlane przebiegały bardzo sprawnie, nie było żadnych przestojów – ekipy płynnie wymieniały się, aby zrealizować swoje zadania. Plac budowy był odpowiednio zabezpieczony, a na miejscu panował porządek".
Łukasz Czajka
"Pan Karol wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem. Wszelkie sugestie i proponowane rozwiązania popierał wyliczeniami i konkretnymi faktami. Cały czas nam doradzał tak, abyśmy mieli pewność, że nasz dom będzie funkcjonalny i komfortowy".
Anita i Dariusz Walaszczyk
"Przez cały ten czas (budowy) byliśmy pod wielkim wrażeniem sprawności, rzetelności, i jakości wykonywania poszczególnych jej etapów"
Łukasz Kardasz
"Wiedzieliśmy, że Firma Mytkowski działa szybko, a jednak tempo wykonania prac zaskoczyło nas bardzo pozytywnie".
Tomek i Asia
"Byliśmy pod wielkim wrażeniem bezproblemowości podczas budowy. Dostawaliśmy informacje na bieżąco o postępach prac na każdym etapie".
Magdalena Pawroźnik-Działak
"Bardzo dobrze odbieranym przez nas elementem współpracy była możliwość podejmowania decyzji w trakcie budowy, ponieważ, jak to w życiu, pewne decyzje ulegają zmianie".
Julietta Jones, Łukasz Kiełbasa
"Współpracę z Firmą Mytkowski cenimy za terminowość oraz solidność – bardzo dobre materiały, sprawna ekipa budowlana, fachowe doradztwo. Nie musieliśmy się o nic martwić."
Bartosz Michałowski
"Cenimy firmę Mytkowski nie tylko za to że słuchali naszych potrzeb, ale poświęcili dużo czasu, by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla nas."
Joanna Fielder-Morotz
"Szukając generalnego wykonawcy zależało mi na kompleksowej obsłudze. Nie miałam fachowej wiedzy na temat budownictwa, na kilka miesięcy przeprowadziłam się do innego miasta. Pan Karol zorganizował wszystko za mnie, łącznie z formalnościami."
Aleksandra Szalewska
"Na każdym etapie budowy świetny kontakt z wykonawcą, kwestie finansowe od początku ustalone i przejrzyste - żadnych zmian i niespodzianek."
Zbigniew Stawczyk
"O wszystkim byliśmy na bieżąco informowani i nie musieliśmy się o nic martwić. Na fachowe podejście, szybkość w działaniu nawet mogliśmy liczyć w sytuacji kryzysowej."
Grzegorz S.
"Pan Karol wzbudził nasze zaufanie konkretnymi faktami. Wiedzieliśmy, jak będzie przebiegać budowa, jakie materiały zostaną wykorzystane, a do tego zależało nam na podejściu kompleksowym w szybkim czasie."
Barbara Serba
Przez cały okres budowy mogłam liczyć na wsparcie Pana Karola, który wysyłał mi SMS instrukcje, gdzie załatwiać poszczególne sprawy urzędowe.
Ewa Rutkowska
Jak dla każdego inwestora, ważny był dla nas kosztorys budowlany. Zależało nam, aby pokrywał się z rzeczywistymi wydatkami. W dużej mierze udało się to osiągnąć, co nie było takie proste przy panującym braku stabilizacji cen.
Maciej Maćkowiak
Z zadowoleniem przyznaję, że firma Pana Karola przeprowadziła cały proces budowy samodzielnie - na podstawie udzielonego pełnomocnictwa zajęli się wszelkimi kwestiami formalnymi, w tym wymaganymi prawnie uzgodnieniami ze stosownymi urzędami.
Dariusz i Joanna Stokłosa
Wiedzieliśmy, że Mytkowski korzysta z bardzo dobrych materiałów budowlanych, a do tego ma ekipę doskonałych fachowców - doświadczonych i sumiennych.
Joanna Kóska
"Otwartość na pomysły zleceniodawcy oraz chęć pomocy i liczne sugestie uczyniły czas budowy bezstresowym".
Wojciech Chwastek
"Prace przebiegały bardzo sprawnie, przede wszystkim dzięki zgranym ekipom. Nie było żadnych zgrzytów, przestojów, a na miejscu panowała miła i kulturalna atmosfera".
Monika Jakubus
Prace były wykonywane bardzo profesjonalnie i przede wszystkim terminowo. Podobało nam się podejście do Klienta - kompleksowe, fachowe, a do tego dostawaliśmy wciąż informacje na bieżąco z budowy.
Iwona Lewandowska
Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ekipy budowlane od Mytkowskiego. Panowie zawsze byli mili i sympatyczni, dbali o porządek na budowie, kolejne etapy kończyły się na czas i nie było problemu z alkoholem, o którym opowiadali znajomi na bazie swoich doświadczeń z innymi ekipami budowlanymi.
Krzysztof Kordalski
Ekipy działały szybko, fachowo, a do tego solidnie. P. Mytkowski zajął się wszystkim kompleksowo. Wiedzieliśmy, że nasz dom jest w dobrych rękach.
Marta Jargas - Kur
Firmę Mytkowski cenię za terminowość, komunikatywność, uczciwość i elastyczne podejście do Klienta.
Piotr Tyburski
Pan Karol zapewnił nam poczucie bezpieczeństwa, co ma opanowane do perfekcji. Ekipy pracowały sprawnie, sumiennie, z pełnym zaangażowaniem. Dlatego sama budowa nas aż tak bardzo nie stresowała.
Michał Różycki
Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram