Referencje

Opinie naszych klientów
"Oferowane rozwiązania techniczne, jakość użytych materiałów oraz jakość wykonania zdecydowanie przewyższają rozwiązania..."
Paweł W.
"Budowę rozpoczęliśmy we września 2004, a wprowadziliśmy się 19 stycznia 2005 roku. Współpraca z Panem Mytkowskim..."
Krystyna i Jan G.
"Realizacja przebiegała terminowo i (...) Po upływie pięciu lat od zakończenia realizacji nie odnotowaliśmy żadnych usterek (...)"
Elżbieta B.
"Mogę polecić firmę MYTKOWSKI dla wszystkich tych, którzy chcą budować dom nie mając na to czasu"
Waldemar G.
"(...)co ją głównie wyróżnia na rynku na tle innych firm to szczerość, umiejętność słuchania potrzeb inwestorów(...)"
Sławek i Magda
"(...)dalsze prace przebiegły błyskawicznie,(...) Jeżeli w przyszłości musiał bym się ponownie budować również wybrałbym tą firmę"
Dariusz Sz.
"Bardzo dobra jakość wykonanych prac potwierdza się po upływie sześciu lat użytkowania(...) Dodatkową pozytywną..."
Stanisław N.
"Po 10 latach nadal nie żałuję wyboru (...) firmy i rozmowy z moimi znajomymi utwierdzają mnie w słuszności decyzji..."
Bożena K.
"Praca poszczególnych ekip zazębiających się podczas realizacji zadań stwarzało obraz przysłowiowego szwajcarskiego zegarka.."
Anna Sz.
"Pan Karol sprawiał wrażenie człowieka: poważnego, sympatycznego, przede wszystkim uczciwego, co potwierdziło się w..."

Janina S. i Iwona T.
"W trakcie realizacji prac pojawiły się problemy gruntowe mające wpływ na sposób osadzenia budynku, firma Mytkowski..."
Wojciech D.
"Z budowy domu przez firmę Mytkowski jesteśmy bardzo zadowoleni,poleciliśmy tą firmę do budowy domu, naszym znajomym..."
Michał B.
"Od marzenia do zamieszkania w mniej niż 9 miesięcy czyli jak budować szybko i dobrze."
Krzysztof O.
"Firma Mytkowski posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną i wykonawczą dającą gwarancję prawidłowego wykonania robót."
Magdalena K.
"Współpraca przebiegła poprawnie, firma oferowała dokładny nadzór nad każdym etapem prac. Nasza ingerencja w budowę ograniczała się do wyboru kolorystyki dachówki elewacji itp."
Arkadiusz L.
"Jeżeli nie chcesz mieć kłopotów z szukaniem kolejnych wykonawców budowlanych i żeby budowa trwała latami, polecam firmę pana Mytkowskiego."
Marek G.
"Pozytywnie ocenianym przez mnie aspektem współpracy była możliwość dostosowania projektu do moich wymagań."
Radosław M.
"W trakcie budowy i 14-letniego okresu użytkowania nie stwierdziłam istotnych usterek. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Mytkowski nowym klientom."
Renata A.
"Współpraca przedstawiała się harmonijnie, nie było problemów z komunikacją czy konsultacjami. Na każdym etapie istniała możliwość spotkania się..."
Robert K.
"Cały etap naszej budowy przebiegał niezwykle sprawnie, a jakość wykonanych prac, jak i użytych materiałów do tej pory nie budzi naszych zastrzeżeń. "
Luiza Ś.
"Po czterech latach użytkowania możemy potwierdzić słuszność naszej decyzji co do wyboru firmy jak i samego projektu."
Tomasz O.
"Dom został zbudowany takim jak sobie go wyobrażaliśmy i jakiego potrzebowaliśmy. Wykonany został perfekcyjnie..."
Bogna i Marek T.
" Firma MYTKOWSKI i sam Pan Karol są solidni, słowni i godni polecenia."
Ewa i Sławomir Z.
"... Nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie pracy z Firmą Budowlaną Mytkowski, wręcz przeciwnie, jesteśmy bardzo zadowoleni - budowa została zakończona przed wyznaczonym terminem..."
Mariusz B.
"Firma zatrudnia zgrany zespół zaufanych ludzi, gdzie każdy doskonale zna swoje zadania. Pełen profesjonalizm."
Magdalena B.
"Firma Mytkowski zapewniła budowę domu kompleksowo już od etapu projektu, poprzez pozwolenie na budowę, aż praktycznie po jego odbiór."
Jarosław i Beata C.
"..Budowa domu przebiegła dla nas bezstresowo. Praktycznie tylko obserwowaliśmy postęp prac, gdyż wszystko było dobrze zorganizowane."
Patrycja i Rafał D.
"... muszę przyznać, że całość budowy przebiegła sprawnie i bez problemów. Pan Mytkowski był bardzo pomocny na każdym etapie budowy i otwarty na nasze sugestie..."
Bartosz F.
"Polecam Firmę Pana Karola Mytkowskiego jako Wykonawcę godnego zaufania, solidnego, o dużej wiedzy zawodowej ugruntowanej długoletnią praktyką w zakresie wykonywanych usług."
Marek F.
"Każda nasza wątpliwości była rozwiewana i przedstawiana w zrozumiały sposób. Wszelkie nasze życzenia były spełniane a jeżeli było to niemożliwe z powodów kunsztu budowlanego proponowane były inne rozwiązania."
Adrian H.
"Właściciel Firmy systematycznie pomagał mi, a nawet wyręczał w załatwianiu wielu formalności urzędowych (np. pozwolenie na budowę, umowa z zakładem energetycznym, wodociągami itp.) "
Roman J.
"... Polecamy tego wykonawcę wszystkim, którzy chcą mieć wybudowany dom przez rzetelną i solidną firmę budowlaną."
Roman i Ewa F.
" Jeśli ktoś chce budować to tylko z firmą Mytkowski. Jesteśmy całkowicie zadowolenie z realizacji. "
Julia i Łukasz
" Firma posiada wykwalifikowaną kadrę techniczną i wykonawczą dającą gwarancję prawidłowego wykonania robót. "
Konrad K.
" SOLIDNOŚĆ to słowo, które dobrze obrazuje firmę p. Mytkowskiego: solidność w uzgodnieniach, solidność w wykonaniu."
Elżbieta i Jakub K.
" Na podstawie zrealizowanego zlecenia - budowa domu, mogę potwierdzić bardzo dobrą jakość wykonywanych prac oraz terminowość."
Dariusz K.
" Cały projekt został wykonany terminowo, solidnie, zgodnie z wiedzą techniczną, normami oraz obowiązującymi przepisami."
Krzysztof M.
" Prace zostały wykonane fachowo, rzetelnie i na czas, nawet jeżeli mieliśmy jakieś uwagi po skończonej budowie, Pan Karol szybko na nie reagował..."
Kamil P.
" Uważam że firma Mytkowski jest godna polecenia dla tych klientów co chcą mieć dom wykonany w krótkim terminie od A do Z."
Marcin R.
".. Wyróżnikiem firmy była dobra organizacja pracy i fachowość."
Witold S.
" Punktualność, kompetencja, rozsądny kosztorys, elastyczność w planowaniu budowy, własna ekipa i mądre rady - to zrobiło na nas największe wrażenie."
Jerzy S.
" Proces budowy przebiegał bezproblemowo, nie było sytuacji na którą można narzekać."
Tomasz S.
"Firmę Mytkowski wybrałem z polecenia, z przyjemnością polecam ją dalej."
Jacek W.
" Z przyjemnością mogę polecić firmę Pana Karola Mytkowskiego jako rzetelnego i solidnego wykonawcę."
Honorata W.
" Polecam Pana Karola jako rzetelnego i doświadczonego wykonawcę, jego ekipa działała sprawnie i na wysokim poziomie."
Adam K.
"Firmę Mytkowski cenię za terminowość, profesjonalizm, doradztwo oraz wysoką jakość wykonywanych usług".
Jacek B.
"Dobre materiały, fachowcy, organizacja pracy i logistyka dostaw materiałów na budowę. Na miejscu pracy panował porządek. Drugi dom też zlecam Mytkowskiemu".
Adam N.
"Budowa przebiegała bez jakichkolwiek opóźnień czy przestojów. Dzięki temu byliśmy spokojni, ponieważ wiedzieliśmy, jak banki patrzą na czas realizacji inwestycji przy kredytach hipotecznych".
Bartosz S.
"Prace budowlane przebiegały bardzo sprawnie, nie było żadnych przestojów – ekipy płynnie wymieniały się, aby zrealizować swoje zadania. Plac budowy był odpowiednio zabezpieczony, a na miejscu panował porządek".
Łukasz Cz.
"Pan Karol wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem. Wszelkie sugestie i proponowane rozwiązania popierał wyliczeniami i konkretnymi faktami. Cały czas nam doradzał tak, abyśmy mieli pewność, że nasz dom będzie funkcjonalny i komfortowy".
Anita i Dariusz W.
"Przez cały ten czas (budowy) byliśmy pod wielkim wrażeniem sprawności, rzetelności, i jakości wykonywania poszczególnych jej etapów"
Łukasz K.
"Wiedzieliśmy, że Firma Mytkowski działa szybko, a jednak tempo wykonania prac zaskoczyło nas bardzo pozytywnie".
Tomek i Asia
"Byliśmy pod wielkim wrażeniem bezproblemowości podczas budowy. Dostawaliśmy informacje na bieżąco o postępach prac na każdym etapie".
Magdalena P.
"Bardzo dobrze odbieranym przez nas elementem współpracy była możliwość podejmowania decyzji w trakcie budowy, ponieważ, jak to w życiu, pewne decyzje ulegają zmianie".
Julietta J. i Łukasz K.
"Współpracę z Firmą Mytkowski cenimy za terminowość oraz solidność – bardzo dobre materiały, sprawna ekipa budowlana, fachowe doradztwo. Nie musieliśmy się o nic martwić."
Bartosz M.
"Cenimy firmę Mytkowski nie tylko za to że słuchali naszych potrzeb, ale poświęcili dużo czasu, by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla nas."
Joanna F.
"Szukając generalnego wykonawcy zależało mi na kompleksowej obsłudze. Nie miałam fachowej wiedzy na temat budownictwa, na kilka miesięcy przeprowadziłam się do innego miasta. Pan Karol zorganizował wszystko za mnie, łącznie z formalnościami."
Aleksandra Sz.
"Na każdym etapie budowy świetny kontakt z wykonawcą, kwestie finansowe od początku ustalone i przejrzyste - żadnych zmian i niespodzianek."
Zbigniew S.
"O wszystkim byliśmy na bieżąco informowani i nie musieliśmy się o nic martwić. Na fachowe podejście, szybkość w działaniu nawet mogliśmy liczyć w sytuacji kryzysowej."
Grzegorz S.
"Pan Karol wzbudził nasze zaufanie konkretnymi faktami. Wiedzieliśmy, jak będzie przebiegać budowa, jakie materiały zostaną wykorzystane, a do tego zależało nam na podejściu kompleksowym w szybkim czasie."
Barbara S.
"Przez cały okres budowy mogłam liczyć na wsparcie Pana Karola, który wysyłał mi SMS instrukcje, gdzie załatwiać poszczególne sprawy urzędowe".
Ewa R.
"Jak dla każdego inwestora, ważny był dla nas kosztorys budowlany. Zależało nam, aby pokrywał się z rzeczywistymi wydatkami. W dużej mierze udało się to osiągnąć, co nie było takie proste przy panującym braku stabilizacji cen".
Maciej M.
"Z zadowoleniem przyznaję, że firma Pana Karola przeprowadziła cały proces budowy samodzielnie - na podstawie udzielonego pełnomocnictwa zajęli się wszelkimi kwestiami formalnymi, w tym wymaganymi prawnie uzgodnieniami ze stosownymi urzędami".
Dariusz i Joanna S.
"Wiedzieliśmy, że Mytkowski korzysta z bardzo dobrych materiałów budowlanych, a do tego ma ekipę doskonałych fachowców - doświadczonych i sumiennych".
Joanna K.
"Otwartość na pomysły zleceniodawcy oraz chęć pomocy i liczne sugestie uczyniły czas budowy bezstresowym".
Wojciech Ch.
"Prace przebiegały bardzo sprawnie, przede wszystkim dzięki zgranym ekipom. Nie było żadnych zgrzytów, przestojów, a na miejscu panowała miła i kulturalna atmosfera".
Monika J.
"Prace były wykonywane bardzo profesjonalnie i przede wszystkim terminowo. Podobało nam się podejście do Klienta - kompleksowe, fachowe, a do tego dostawaliśmy wciąż informacje na bieżąco z budowy".
Iwona L.
"Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ekipy budowlane od Mytkowskiego. Panowie zawsze byli mili i sympatyczni, dbali o porządek na budowie, kolejne etapy kończyły się na czas i nie było problemu z alkoholem, o którym opowiadali znajomi na bazie swoich doświadczeń z innymi ekipami budowlanymi".
Krzysztof K.
"Ekipy działały szybko, fachowo, a do tego solidnie. P. Mytkowski zajął się wszystkim kompleksowo. Wiedzieliśmy, że nasz dom jest w dobrych rękach".
Marta J.
"Firmę Mytkowski cenię za terminowość, komunikatywność, uczciwość i elastyczne podejście do Klienta".
Piotr T.
"Pan Karol zapewnił nam poczucie bezpieczeństwa, co ma opanowane do perfekcji. Ekipy pracowały sprawnie, sumiennie, z pełnym zaangażowaniem. Dlatego sama budowa nas aż tak bardzo nie stresowała".
Michał R.
"Firmę Mytkowski cenimy za przysłowiowy spokój na budowie. Od pierwszej łopaty pod fundament po drobne poprawki elektryczne już po oddaniu placu budowy. Zawsze traktowani byliśmy profesjonalnie, z uśmiechem, a ewentualne wątpliwości były rzeczowo i szybko wyjaśniane".
Zbyszko Z.
"Pan Karol wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie ze względu na swoje doświadczenie i wiedzę budowlaną. Wzbudził też moje zaufanie systemem rozliczania – płatności miały być dokonywane za zrealizowaną pracę. Wiele słyszałem o firmach, które pobierały zaliczki, a potem znikały bez wieści".
Szymon S.
"Byliśmy mile zaskoczeni tempem prac, pełnym wsparciem na każdym etapie i brakiem jakiegokolwiek stresu."
Sylwia N.
"Budowa domu to dla osób nie związanych z branżą ciągłe zaskoczenie. My czuliśmy się na każdym etapie pewnie. Dodatkowo, nie musieliśmy dokonywać żadnych przedpłat, rozliczaliśmy się za wykonane prace (...). Śmiało możemy powiedzieć, że jeśli chcesz mieć spokój i budować bez problemów to tylko z Mytkowskim".
Andrzej Ch.
"Cenimy MYTKOWSKIEGO za rzetelną i płynną pracę, punktualność oraz trzymanie się ustalonych terminów i uzgodnień. Budowa zakończyła się po 7 miesiącach. Był to jeden z najlepszych momentów w naszym życiu".
Renata S.
"To, za co cenimy Pana Karola oraz całą firmę Mytkowski to doskonały kontakt telefoniczny, czasem nawet w sobotę lub też w późnych godzinach wieczornych. Nie było sytuacji, aby Pan Karol (albo ktoś z zespołu) nie odebrał telefonu lub też nie oddzwonił. Byliśmy o wszystkim informowani na bieżąco, każdy problem czy zmianę mogliśmy omówić i znaleźć najlepsze rozwiązanie".
Wojciech S.
"Prace budowlane przebiegały bardzo gładko – dom o powierzchni 280 mkw powstał w przeciągu roku. Specjalnie nie odczułem jakichkolwiek utrudnień związanych z budową domu".
Mateusz R.
"Mytkowski to pełen profesjonalizm, rzeczowość, słowność, dbałość o własną reputację poprzez solidną robotę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy!"
Łukasz K.
"Prace na budowie były bardzo dobrze skoordynowane, ekipy wymieniały się płynnie, a tempo budowy było naprawdę szybkie. Ze strony wykonawcy nie zaskoczyły nas żadne przykre niespodzianki".
Marcin W.
"Rzetelność, terminowość oraz pełen profesjonalizm... to trzy cechy, które same nasuwają się do ust"
Kamil K.
"Firmę Mytkowski mogę opisać w pięciu słowach – wiarygodność, solidność, terminowość, fachowość, elastyczność".
Jan M.
"Firmę Mytkowski cenimy przede wszystkim za profesjonalizm. Budowę wspominamy całkiem przyjemnie, a szczególnie w pamięci zapadł nam widok stanu surowego zamkniętego. To był ten moment, kiedy nasz dom nabrał realnych kształtów".
Robert O.
"Cenimy firmę MYTKOWSKI za zaangażowanie, profesjonalizm, skrupulatność i cierpliwość, z jaką odpowiadano na każde nasze pytanie. Co więcej, dla firmy nie istniały rzeczy nie do przejścia".
Paula Ś.
"Pana Karola cenimy za jakość współpracy. Był bardzo zaangażowany. Nie zarządzał jedynie ludźmi, ale sam bywał na budowie, sprawdzał postęp prac, przesyłał do nas zdjęcia, działał bardzo szybko, a w razie jakichkolwiek problemów znajdował rozwiązanie".
Danuta i Robert R.
Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram