Domy energoszczędne

Mytkowski – Domy energooszczędne

Budowa domów Energooszczędnych

Domy energooszczędne - kompleksowa budowa

Chcesz, żeby Twój dom był nie tylko ciepły, ale i tani w utrzymaniu? Budowa domów energooszczędnych to rozwiązanie, które nie tylko zredukuje koszty eksploatacji obiektu, ale także ma pozytywny wpływ na środowisko. Nowoczesne domy energooszczędne zapewnią utrzymanie odpowiedniego komfortu cieplnego w domu przez cały rok (zarówno latem, jak i zimą), przy jednoczesnych niskich kosztach ogrzewania.

Nowoczesne domy energooszczędne dbają o ochronę środowiska

Czy wiesz, że budownictwo jednorodzinne odpowiada aż 30% wszystkich gazów cieplarnianych emitowanych do środowiska? Budowa domów w energooszczędnym standardzie MYTKOWSKI, sprowadzają do minimum koszty ogrzewania oraz, co najważniejsze, emisję gazów cieplarnianych.

Mieszkaj ciepło i ekonomicznie

Obserwując potrzeby klientów, stworzyliśmy standard, które zdecydowanie zwiększa klasę energooszczędności domu. Stosujemy m.in. grafitowy styropian, 3-szybowe okna o bardzo małych stratach ciepła, 5-komorowe ciepłe profile okien, ciepłe parapety, ościeżnice czy progi. Zbuduj z nami nowoczesny dom energooszczędny!!
Od wielu lat budujemy domy jednorodzinne w standardzie energooszczędnym. Nasi Klienci płacą niższe rachunki, przy utrzymaniu ciepła, które zapewnia im komfort. Naszą jakość i pracę potwierdzają konkretne dane i wyliczenia, które powstały na bazie rocznych rachunków za ogrzewanie. Nasze jednorodzinne domy energooszczędne budujemy z szacunku do energii. Sprawdź koniecznie standardy poszczególnych projektów!
Ceny dotyczą kosztów ogrzewania za lata 2019-2020.

Domy energooszczędne - świetna inwestycja

Nasze domy energooszczędne zapewniają mieszkańcom ciepłe i komfortowe warunki. Można zamówić tutaj gotowe projekty domów, ale na życzenie klienta zrealizujemy również darmowy projekt domu zgodnie z jego oczekiwaniami. Domy energooszczędne wybierają klienci, którzy cenią sobie wygodę, a jednocześnie troszczą się o środowisko. Ponadto szereg innowacyjnych rozwiązań sprawia, że mieszkańcy są w stanie znacznie zaoszczędzić, jeśli chodzi o opłaty za ogrzewanie. Oferowane przez nas projekty domów energooszczędnych są dopracowane w każdym szczególe, ponieważ realizowali je wykwalifikowani specjaliści. Energooszczędny dom to świetny wybór, co może potwierdzić wielu zadowolonych klientów. Otrzymaliśmy sporo pozytywnych opinii na ten temat!

Komfortowe domy energooszczędne

Budowa domów energooszczędnych wykonywana jest przez naszą zaufaną ekipę fachowców. Dzięki temu możemy zagwarantować rzetelność prac. Do ich budowy wykorzystujemy wyłącznie bardzo dobrej jakości materiały, co pozwala na tworzenie solidnych oraz estetycznych konstrukcji. Zapewniamy także 5-letnią gwarancję na wykonane prace. Opracowany przez nas autorski energooszczędny pakiet MYTKOWSKI jest znakomicie dostosowany do potrzeb mieszkańców. Zależy nam na maksymalnym zadowoleniu klientów. Jesteśmy firmą, której można zaufać – zawsze wywiązujemy się w terminie ze zleceń. Ponadto nie angażujemy swoich klientów w proces powstawania budynku – zajmujemy się wszystkim od A do Z.

Domy energooszczędne w różnych lokalizacjach

Oferujemy budowanie domów w różnych lokalizacjach – w tym domy pod klucz Poznańprojekty domów Gniezno. Działamy także w innych miejscowościach pod Poznaniem. Nasza firma służy również fachowym doradztwem, jeśli potrzebujecie porady. Wiedza i doświadczenie znacznie ułatwiają nam dopasowanie najkorzystniejszego dla klienta rozwiązania. Można kontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy do współpracy z nami oraz zadawania pytań! Pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.