Domy energooszczędne

Budowa domów Energooszczędnych

Domy energooszczędne - kompleksowa budowa

Chcesz, żeby Twój dom był nie tylko ciepły, ale i tani w utrzymaniu? Budowa domów energooszczędnych to rozwiązanie, które nie tylko zredukuje koszty eksploatacji obiektu, ale także ma pozytywny wpływ na środowisko. Nowoczesne domy energooszczędne zapewnią utrzymanie odpowiedniego komfortu cieplnego w domu przez cały rok (zarówno latem, jak i zimą), przy jednoczesnych niskich kosztach ogrzewania.

Nowoczesne domy energooszczędne dbają o ochronę środowiska

Czy wiesz, że budownictwo jednorodzinne odpowiada aż 30% wszystkich gazów cieplarnianych emitowanych do środowiska? Budowa domów w energooszczędnym standardzie MYTKOWSKI, sprowadzają do minimum koszty ogrzewania oraz, co najważniejsze, emisję gazów cieplarnianych.

Mieszkaj ciepło i ekonomicznie

Obserwując potrzeby klientów, stworzyliśmy standard, które zdecydowanie zwiększa klasę energooszczędności domu. Stosujemy m.in. grafitowy styropian, 3-szybowe okna o bardzo małych stratach ciepła, 5-komorowe ciepłe profile okien, ciepłe parapety, ościeżnice czy progi. Zbuduj z nami nowoczesny dom energooszczędny!!

Od wielu lat budujemy domy jednorodzinne w standardzie energooszczędnym. Nasi Klienci płacą niższe rachunki, przy utrzymaniu ciepła, które zapewnia im komfort. Naszą jakość i pracę potwierdzają konkretne dane i wyliczenia, które powstały na bazie rocznych rachunków za ogrzewanie. 

Nasze jednorodzinne domy energooszczędne budujemy z szacunku do energii. Sprawdź koniecznie standardy poszczególnych projektów! 

Ceny dotyczą kosztów ogrzewania za lata 2019-2020. 

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram