Dlaczego my

Podstawowe zalety naszej oferty

Jedną z najważniejszych decyzji, które musi podjąć inwestor jest wybór wykonawcy. Poniżej przedstawimy zalety naszej oferty, jako generalnego wykonawcy Państwa domu.

1. Kompetencje

Nasza firma istnieje od 1997. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. Wiemy że nawet najlepsze materiały nie gwarantują jakości, jeżeli zostaną użyte w niewłaściwy sposób, dlatego, posiadamy stałą ekipę ludzi, którzy wybudowali z nami ponad 180 domów. W naszej firmie nie ma miejsca dla przypadkowych podwykonawców. Nikt nie będzie się uczył na Państwa wymarzonym domu.

Jeżeli uwzględni się te wszystkie czynniki to różnica w cenie wcale nie jest tak oczywista. Budowa domu wymaga praktycznej, nie podręcznikowej, wiedzy z wielu dziedzin, takich jak prawo budowlane, logistyka, technologie i materiały budowlane.

2. Oszczędność czasu i pieniędzy

Większość ludzi myśli, że budowa systemem gospodarczym jest tańsza niż wybór generalnego wykonawcy. Taka opinia funkcjonuje ponieważ zwykle inwestor nie jest w stanie uwzględnić i wycenić wszystkich kosztów, takich jak:

  • ilość przejechanych kilometrów
  • tysiące wykonanych telefonów
  • poszukiwanie i wybór wykonawców
  • błędów które popełnią wykonawcy, a część kosztów poniesie inwestor
  • wiedzy i rozwiązań które należy zastosować
  • wywiezienia śmieci i posprzątania placu budowy
  • postawienia elektrycznej skrzynki budowlanej


My tą wiedzę zdobywamy i doskonalimy od 1997 roku. Jest to gwarancja jakości i terminowości naszych prac. Jeżeli chcecie Państwo wybudować dom bez nerwów, bez ciągłego angażowania się w proces budowy i bez błędów, to jesteśmy najlepszym możliwym wyborem.

3. Kompleksowość

Jesteśmy generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych, co oznacza kompleksowość oferowanych przez nas usług. Oferujemy pełne doradztwo począwszy od etapu doboru i wykonania projektu, po takie detale jak ilość i rozmieszczenie punktów elektrycznych oraz wodnych. Nasze doświadczenie pomoże Państwu uniknąć błędów i nie przemyślanych decyzji. Prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowy oraz zamawiania materiałów. Po podpisaniu umowy i ustaleniu niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy. My zajmujemy się wszystkim od wytyczenia geodezyjnego budynku po posprzątanie placu budowy.

4. Elastyczność i dopasowanie oferty

Oferujemy Państwu niezwykle szeroką i elastyczną ofertę. Na naszej stronie znajduje się wiele projektów i staramy się, by liczba ta stale wzrastała. Uważamy, że każdy powinien móc wybrać dom, który będzie spełniał jego wszystkie potrzeby. Dlatego każdy dom oferujemy w pięciu podstawowych standardach. Możliwe jest również dowolne modyfikowanie i łączenie owych standardów według potrzeb Klienta. Każdy człowiek jest inny, każdy ma inne pragnienia, potrzeby i wymagania, dlatego w cenie projektu gotowego oferujemy indywidualny projekt wykonany ściśle według Państwa uwag i życzeń.

5. Specjalizacja

Nasza firma od lat specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i w tym jesteśmy najlepsi. Nie zajmujemy się stawianiem stanów surowych, garaży czy hal. Kroczymy drogą ścisłej specjalizacji, ponieważ tylko w ten sposób możemy oferować Państwu produkt najwyższej jakości, w rozsądnej cenie.

6. Indywidualne podejście do klienta

Każdy klient jest wyjątkowy, każdy ma swoje wyobrażenie wymarzonego domu.Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w realizacji Państwa marzeń. Większość przedstawianych Państwu projektów powstała na drodze rozmów z klientami i dopasowywania domu do ich wymagań.Firma MYTKOWSKI traktuje każdego klienta indywidualnie. Dlatego istnieje możliwość wprowadzenia zmian do oferowanego projektu a nawet stworzenia nowego projektu z uwzględnieniem Państwa życzeń.

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę posiadać swój projekt?
arrow_drop_down

Nie jest to konieczne, w naszej ofercie znajduje się wiele projektów, ponadto możemy wykonać projekt dedykowany specjalnie dla Państwa, wykonany ściśle według Państwa wytycznych, projekt jest gratis w cenie budowy.

Czy będę musiał zapłacić dodatkowo za wykonanie projektu indywidualnego?
arrow_drop_down

Nie, koszt projektu wraz z adaptacją jest gratis w cenie budowy.

Czy budujecie Państwo domy do stanu surowego ?
arrow_drop_down

Nie, kroczymy drogą ścisłej specjalizacji i przez lata wypracowaliśmy najbardziej optymalny system pracy. Dla tego budujemy domy tylko i wyłącznie do stanu deweloperskiego.

Czy ceny które podajecie Państwo na stronie, są cenami przykładowymi, czy dokładnymi? Czy to są ceny brutto?
arrow_drop_down

Wszystkie podawane przez nas ceny są cenami brutto. Nie korzystamy z ogólnych wskaźników metra kwadratowego. Ceny podane przez nas są wyliczane indywidualnie dla każdego domu i są kompletnymi cenami za ten konkretny dom wybudowany w standardzie szczegółowo opisanym na naszej stronie.

Spodobał mi się jeden z Państwa projektów, czy mogę go od Państwa kupić?
arrow_drop_down

Niestety nie prowadzimy sprzedaży projektów. Jeżeli spodobał się Pani nasz projekt zapraszamy do współpracy. Chętnie wybudujemy Pani ten dom.

Bardzo nam z żoną podoba się jeden z Państwa projektów. Jednak chcieli byśmy wprowadzić w nim kilka zmian. Czy jest taka możliwość i czy jest to dodatkowo płatne?
arrow_drop_down

Oczywiście jeżeli macie Państwo takie życzenie możemy zmodyfikować projekt według Państwa wskazówek, lub narysować zupełnie nowy dom ściśle według Państwa życzeń. Usługa ta nie jest dodatkowo płatna.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.