Budowa domów Kórnik

Budowa domów w Kórniku - oferta

MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne to firma, w ofercie której znajduje się projektowanie i budowa domów na terenie całej wielkopolski, a tym również w Kórniku i okolicach. Świadczymy kompleksowe usługi projektowo-budowlane, współpracując ze sprawdzonymi fachowcami - biurem architektonicznym oraz stałą ekipą budowlaną. Oferujemy bogatą bazę gotowych projektów, a także wykonujemy indywidualne projekty domów, które zrealizować możemy w Kórniku.

Energooszczędne rozwiązania w domach jednorodzinnych

Specjalizujemy się w budowie jednorodzinnych domów pod klucz - parterowych i piętrowych. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym żyje się lepiej, dlatego przygotowaliśmy pakiet TERMO PLUS, który pozwala na optymalizację kosztów związanych z ogrzewaniem. Budując nowoczesne domy w Kórniku i w innych miastach na terenie wielkopolski, wybieramy tylko najlepsze, sprawdzone materiały budowlane, dzięki czemu nasze realizacje są gwarancją najwyższej jakości.

Dlaczego warto nam zaufać?

Usługi świadczone przez Mytkowski są kompleksowe:

  • gwarantujemy wsparcie podczas całego procesu - od etapu projektowego, aż po odbiór końcowy,
  • oferujemy bogatą bazę gotowych projektów,
  • wykonanie projektu domu od podstaw jest w cenie projektu gotowego,
  • cennik budowy domu nie zmienia się w trakcie realizacji zlecenia, kosztorys ustalamy na początku współpracy,
  • mamy duże doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych.

Zachęcamy do obejrzenia portfolio, w którym znajduje się dokumentacja fotograficzna naszych realizacji na terenie całego kraju.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram