Budowa domów Palędzie

Budowa domów Palędzie - oferta

Firma Mytkowski oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu budowania i projektowania domów w województwie Wielkopolskim, m.in. w Palędziu i okolicach. Proponujemy gotowe projekty domów w Palędziu, wykonujemy również projekty według indywidualnego pomysłu klienta. Oferujemy doradztwo i nadzór podczas całego procesu budowy: od powstania projektu do rozmieszczenia punktów elektrycznych. Wybór firmy Mytkowski na wykonawcę generalnego swojego nowego domu w Palędziu i okolicach to gwarancja sukcesu.

Wśród propozycji firmy Mytkowski znajdują się projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych: parterowych i piętrowych.

Zalety świadczonych usług

W ramach współpracy oferujemy:

  • bazę ponad kilkudziesięciu, różnorodnych projektów domów jednorodzinnych
  • wykonanie indywidualnego projektu w cenie projektu gotowego
  • kompletną wycenę już na początku współpracy
  • szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • kompleksową obsługę podczas całego procesu

Doświadczenie zdobyte podczas ponad 300 realizacji sprawia, że realizacje Mytkowski są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Współpraca z doświadczonym biurem architektonicznym zaowocowała bazą kilkudziesięciu projektów domów jednorodzinnych o różnym układzie i metrażu, które przedstawiamy Państwu w pięciu wariantach. Budujemy domy pod klucz wykorzystując jedynie najlepsze, sprawdzone materiały budowlane. Zapewniamy również możliwość wykonania domu w pakiecie energooszczędnym. Technologia ta umożliwia optymalizację kosztów ogrzewania. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem budowy domów w Palędziu i okolicach.

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.
Instagram