Budowa domów Pniewy

Oferta budowy domów - Pniewy

Firma Mytkowski świadczy usługi z zakresu budowy domów w całej Wielkopolsce, w tym w Pniewach oraz w wybranych miastach w Polsce. Najważniejszym elementem naszych projektów domów w Pniewach jest piękny wygląd przy zachowaniu funkcjonalności. Budowa domów w Pniewach obejmuje nie tylko samo miasto, ale również okolice. Naszą specjalnością są nowoczesne domy pod klucz, jednak zrealizujemy także projekt domu przedstawiony przez klienta.

Zalety świadczonych usług

  • Baza kilkudziesięciu projektów
  • Przygotowanie projektu w cenie projektu gotowego
  • Szybka realizacja już od 6 miesięcy
  • Kompletna cena budowy znana od samego początku
  • Jeden wykonawca - kompleksowa obsługa od projektu po odbiory końcowe
  • Doświadczenie zdobyte podczas 230 realizacji

Domy jednorodzinne, które są piękne i komfortowe

Współpracujemy bardzo długi czas z tym samym doświadczonym biurem architektonicznym. Przekazuje nam gotowe projekty domów w Pniewach, które powstały w zgodzie z aktualnymi trendami. Jesteśmy elastyczni, dlatego modyfikujemy plany architektoniczne zgodnie z potrzebami klienta. Nasza oferta zawiera zarówno domy piętrowe, jak i domy parterowe o różnej powierzchni. Współpracujemy tylko z zaufanymi fachowcami, których znamy od wielu lat. Przed rozpoczęciem prac budowlanych, dostarczamy szczegółowy cennik, co ułatwia etap planowania budowy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W naszej ofercie znajdą Państwo 5 podstawowych projektów domów w Pniewach, które mogą zostać przekształcone na życzenie klienta. Stosujemy funkcjonalne rozwiązania w ramach pakietów energooszczędnych: Termo i Termo Plus. Zawierają one m.in. izolacje ścian i dodatkowe ocieplenia, co pomaga obniżyć koszty eksploatacji. 

Skontaktuj się z nami.
Zbudujemy dla Ciebie piękny dom.